Niemiecka federacja dogadała się ze słynnym trenerem. Nowy selekcjoner o krok

Niemiecka federacja osiągnęła zasadnicze porozumienie z Julianem Nagelsmannem, który w najbliższych dniach zostanie ogłoszony nowym selekcjonerem tamtejszej reprezentacji - podaje Fabrizio Romano. 36-letni szkoleniowiec zastąpi na tym stanowisku Hansiego Flicka.

Julian Nagelsmann
Obserwuj nas w
IMAGO / MIS / Bildmontage Na zdjęciu: Julian Nagelsmann
  • Niemiecka federacja szukała nowego selekcjonera po zwolnieniu Hansiego Flicka
  • Wszystko wskazuje na to, że następcą 58-latka zostanie Julian Nagelsmann
  • Zasadnicze porozumienie z cenionym szkoleniowcem zostało już osiągnięte

Julian Nagelsmann zastąpi Hansiego Flicka w reprezentacji Niemiec

Reprezentacja Niemiec fatalnie prezentowała się w meczach towarzyskich, które dla Die Mannschaft są okresem przygotowawczym do EURO 2024. Przypomnijmy, że nasi zachodni sąsiedzi są gospodarzem tego prestiżowego turnieju, dlatego chcą pokazać się na nim z dobrej strony.

Słabe wyniki wymusiły na tamtejszej federacji zwolnienie Hansiego Flicka. Wszystko wskazuje na to, że następcą 58-latka zostanie Julian Nagelsmann. Według Fabrizio Romano nominacja cenionego trenera na nowego selekcjonera reprezentacji Niemiec zostanie ogłoszona w najbliższych dniach.

Pomiędzy stronami osiągnięto już zasadnicze porozumienie co do warunków finansowych i długości umowy, a to oznacza, że Bayern Monachium nie będzie musiał dłużej płacić pensji 36-latkowi, który wciąż widnieje na liście płac mistrza Bundesligi po tym, jak podziękowano mu za współpracę.

Komentarze