Euro 2020

Dzeko: Nie odpuścimy meczu z Włochami

Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejszy bój w ramach grupy J eliminacji do Euro 2020, w którym Bośnia i Hercegowina stanie do rywalizacji z Włochami. Przed tym spotkaniem kilka zdań na jego temat wyraził Edin Dzeko, dając jasno do zrozumienia, że jego drużyna mimo praktycznie braku szans na wyjście z grupy, nie zamierza odpuszczać swoim rywalom.

Czytaj dalej…

– Włosi są świetną ekipą, mogącą pochwalić się kompletem wygranych meczów – mówił napastnik AS Romy cytowany przez Football Italia.

– Ich celem jest kontynuowanie passy zwycięskich spotkań, co może pozwolić im pobić rekord pod tym względem – zaznaczył Dzeko.

– Wszyscy w drużynie są bardzo mocno zmotywowani, aby wygrać z nami, mimo że zespół wywalczył sobie już awans na mistrzostwa Europy – kontynuował piłkarz.

Dziełem przypadku na pewno nie jest seria ośmiu kolejnych zwycięstw, więc mimo że nasz mecz pewnie nie wiele zmieni w rywalizacji w grupie, to nie zamierzamy odpuszczać tego spotkania – skwitował Dzeko.

Do tej poty Bośnia z Włochami rywalizowała dwa razy. Raz wygrywał team z Bałkanów, a raz szae zwycięstwa na swoja stronę przechyliła Squadra Azzurra.


Komentarze