PP: Pogrom w Krakowie! Wisła rozbiła Stal Rzeszów [WIDEO]

Wisła Kraków nie miała litości dla Stali Rzeszów w meczu 1/8 finału Pucharu Polski. Biała Gwiazda zwyciężyła 4:1 i awansowała do ćwierćfinału rozgrywek.

Krzysztof Danielewicz i Marc Carbo
  • Wisła Kraków awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski
  • Biała Gwiazda rozprawiła się ze Stalą Rzeszów
  • Gospodarze wygrali różnicą aż trzech bramek

Wisła Kraków 4:1 Stal Rzeszów. Popis przy Reymonta

Wisła Kraków pewnie awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski, pokonując na własnym stadionie Stal Rzeszów 4:1. Na ławce trenerskiej Białej Gwiazdy zadebiutował Mariusz Jop, który objął funkcję pierwszego trenera, po tym jak do dymisji podał się Radosław Sobolewski.

Wynik meczu szybko otworzył Dawid Szot, który do siatki trafił już w 7. minucie. Jak się później okazało, więcej bramek w pierwszej odsłonie nie padło.

Druga część gry rozpoczęła się niemal identycznie jak pierwsza. Wisła Kraków tym razem wyprowadziła dwa szybkie ciosy, które prawdopodobnie odebrały gościom ochotę do dalszej gry.

Stal Rzeszów spróbowała się odgryźć za sprawą trafienia Szymona Kądziołki z 66 minuty spotkania. Natomiast dosłownie chwilę później błyskawicznie odpowiedział Patryk Gogół, który ustaliłwynik meczu na 4:1.

Czytaj dalej: Zmiany w Wiśle Kraków. Błaszczykowski sprzedał część udziałów