Solskjaer: Naszym priorytetem jest najbliższy mecz

Ole Gunnar Solskjaer
Obserwuj nas w
fot. SPORT PICTURES Na zdjęciu: Ole Gunnar Solskjaer

Manchester United zagra na wyjeździe z Arsenalem FC w piątkowym meczu 1/16 finału Pucharu Anglii. Ole Gunnar Solskjaer, tymczasowy menedżer drużyny z Old Trafford, podkreślił, że jego podopieczni koncentrują się tylko i wyłącznie na starciu w północnej części stolicy Anglii.

Czytaj dalej…

– Nie można mówić, który mecz jest ważniejszy. Mam jednak do swojej dyspozycji szeroką kadrę. Naszym priorytetem zawsze jest najbliższe spotkanie – powiedział Solskjaer, cytowany przez BBC.

– Teraz naszym głównym priorytetem jest piątkowy mecz. Potem będziemy mieli jeszcze sobotę, niedzielę i poniedziałek, więc do kolejnego spotkania przeciwko Burnley FC będziemy mieli mnóstwo czasu na odpoczynek – dodał norweski szkoleniowiec, który doskonale zna smak rywalizacji z Kanonierami z perspektywy zawodnika Czerwonych Diabłów.

– To zawsze była walka pomiędzy naszymi drużynami. Oni sięgnęli po dublet, my po potrójną koronę. Mieliśmy bardzo dobry zespół, ale oni również posiadali znakomitą drużynę. W tych starciach zawsze trzeszczały kości – stwierdził.

– Moim zadaniem jest teraz sprawienie, aby drużyna robiła postępy. Koncentrujemy się na każdym najbliższym meczu i pracą z piłkarzami, których mam do swojej dyspozycji – stwierdził.

Komentarze