Niecodzienna sytuacja. Kibice wyproszeni z trybun podczas meczu Premier League

W meczu Burnley - Wolverhampton w 31. kolejce Premier League miało miejsce zaskakujące wydarzenie. Z jednej z trybun za bramką na stadionie Turf Moor wyproszono kibiców. Powód? Konieczność zapewnienia bezpieczeństwa pewne grupie fanów.

Premier League. Burnley - Wolverhampton
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Premier League. Burnley - Wolverhampton
  • Po kilkunastu minutach od rozpoczęcia spotkania Burnley – Wolverhampton niektórzy kibice musieli opuścić swoje miejsca
  • Fani zostali wysłani do strefy kibica znajdującej się na Turf Moor
  • Klub został zmuszony do takiego działania ze względów bezpieczeństwa

Premier League. Fani musieli opuścić swoje miejsca w trakcie spotkania

Pierwszy gwizdek spotkania BurnleyWolverhampton w 31. serii gier Premier League został zaplanowany na 20:45. Po kilkunastu minutach od rozpoczęcia meczu niektórzy kibice zasiadający na stadionie Turf Moor musieli opuścić swoje miejsca. Na części trybuny imienia Jimmy’ego McIlroya zaistniała sytuacja zagrażająca ich bezpieczeństwu.

Gospodarze opublikowali oficjalny komunikat. Fani musieli zostać przeniesieni “ze względu na obecne obawy dotyczące dachu”. Od poszycia oderwał się element, który w każdej chwili mógł wylądować na znajdujących się pod nim krzesełkach.

Osoby, które musiały opuścić swoje miejsca, zostały wysłane… do strefy kibica. Bez wątpienia nie uznają tego wieczoru za najbardziej udany. Jednak w takich sytuacjach bezpieczeństwo jest najważniejsze.