“Jurgen Klopp jest trochę zbyt lojalny”

Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów Liverpool skupia się jedynie na rywalizacji w Premier League. Kibice The Reds domagają się poważnych zmian w składzie, a były piłkarz Charlie Adam uważa, że Jurgen Klopp jest zbyt lojalny wobec swoich podopiecznych.

Jurgen Klopp
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jurgen Klopp
  • Liverpool rozgrywa bardzo słaby sezon
  • Kibice domagają się latem rewolucji w składzie
  • Charlie Adam uważa, że Jurgen Klopp jest zbyt lojalny wobec swoich piłkarzy

Klopp rozstanie się ze swoimi podopiecznymi?

Od początku sezonu Liverpool wygląda bardzo mizernie. Wydaje się, że po latach sukcesów i zaciętej walki z Manchesterem City wielu zawodników nie jest już w stanie prezentował najwyższego poziomu. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów The Reds skupiają się na zakończeniu sezonu w pierwszej czwórce Premier League.

Latem kibice chcą, aby w szeregach Liverpoolu doszło do prawdziwej rewolucji. Potrzeby zmian kadrowych nie ukrywa także Jurgen Klopp, bowiem kilkukrotnie już o tym wspominał. Były piłkarzy wicemistrza Anglii Charlie Adam uważa natomiast, że Niemcowi nie będzie łatwo rozstać się z niektórymi podopiecznymi, gdyż jest wobec nich zbyt lojalny.

– Myślę, że Jurgen Klopp jest trochę zbyt lojalny wobec tych piłkarzy. Zobaczmy co Pep Guardiola zrobił w przypadku Joao Cancelo. Jedni odchodzą, inni przychodzą. Oczywiście jako manager musisz okazać szacunek piłkarzom, którzy tyle dla ciebie wygrali – uważa były reprezentant Szkocji.

Zobacz również: Kapitalny sezon Saki. Tego nie zrobił jeszcze nikt.

Komentarze