Zwrot w sprawie Mbappe, ceniony dziennikarz podał nowe wieści

Kylian Mbappe
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Kylian Mbappe i jego przyszłość to aktualnie temat, który elektryzuje kibiców piłki nożnej na całym świecie. Tym bardziej że sprawa może rozstrzygnąć się w trakcie najbliższego weekendu. Nowe wieści dotyczące zawodnika przekazał dziennikarz Gianluca Di Marzio.

  • Kylian Mbappe może ostatecznie nie zakotwiczyć w Realu Madryt
  • Dziennikarz Gianluca Di Marzio zasugerował, że Francuz jest blisko przedłużenia umowy z PSG
  • Obecny kontrakt 23-latka wygasa z końcem czerwca, a decyzja o jego przyszłość ma zostać ogłoszona w najbliższą niedzielę

Mbappe jednak zostanie w PSG?

Kylian Mbappe ma kontrakt ważny z PSG do końca czerwca tego roku. Wszystko wskazywało na to, że odwlekane w czasie parafowanie nowej umowy z klubem z Parc des Princes oznacza, że Francuz podjął decyzję o rozstaniu z PSG. Dziennikarz Gianluca Di Marzio daje natomiast do zrozumienia, że mistrz świata z 2018 roku może zostać w szeregach giganta Ligue 1.

“Mbappe jest blisko pozostania w PSG i przedłużenia umowy z klubem” – napisał na Twitterze znany i ceniony żurnalista.

Gigant Ligue 1 robi wszystko, co w jego mocy, aby reprezentant Francji kontynuował karierę w Paryżu. W związku z tym mieli zaoferować Mbappe nie tylko podwyżkę, ale też miejsce we władzach klubu. Dzięki czemu zawodnik miałby wpływ na politykę transferową i wybór trenera.

Mbappe broni barw PSG od 2017 roku. W sezonie 2021/2022 rozegrał łącznie 45 spotkań, notując w nich 36 goli i 26 asyst.

Czytaj więcej: Mbappe w trakcie najbliższego weekendu ma ogłosić swoją decyzję

Komentarze