Tuchel: Pokazaliśmy siłę mentalną oraz jakość

Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain pokonał u siebie Olympique Marsylia 3:1 w niedzielnym meczu Ligue 1. Thomas Tuchel, trener drużyny ze stolicy, był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych w tym prestiżowym spotkaniu.

Czytaj dalej…

– Mogę jedynie chwalić mój zespół. Zawodnicy zagrali z wielką siłą mentalną i było u nas dużo jakości. Pokazaliśmy w tym meczu, jak bardzo chcieliśmy wygrać – powiedział Tuchel w rozmowie z oficjalną klubową telewizją.

– Po porażce z Manchesterem United było nam ciężko. Musimy jednak zaakceptować to, co się wydarzyło. Drużyna zareagowała fantastycznie. Była świetna reakcja na treningach oraz w meczu z Dijon. To było zasłużone zwycięstwo – dodał niemiecki szkoleniowiec.

– Jestem zadowolony, bo mimo absencji kilku zawodników z powodu kontuzji, była dalej u nas pewność siebie i zagraliśmy dobry mecz. To było niesamowite – przyznał.

PSG jest liderem tabeli i ma 20 punktów przewagi na drugim Lille OSC. Drużyna z Parc des Princes ma jeszcze jeden mecz zaległy do rozegrania. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Toulouse FC.

Komentarze