Kibice Olympique Marsylia
Kibice Olympique Marsylia fot. Henri Szwarc / ABACAPRESS / Hepta/ Sport Pict

Strootman: Marsylia chce mnie sprzedać

Kevin Strootman po zaledwie roku może opuścić Olympique Marsylia. Środkowy pomocnik zdradził, że klub będzie zmuszony sprzedać go w letnim okienku transferowym.

Czytaj dalej…

Holender trafił do OM przed rokiem z Serie A. Wszystko wskazuje na to, że po jednym sezonie opuści klub ze Stade Velodrome.

– Nie wywalczyliśmy awansu do europejskich pucharów, a dla Marsylii tak naprawdę liczy się Liga Mistrzów. W tej sytuacji prezes w rozmowie ze mną powiedział, że jestem bardzo cenny i bez Ligi Mistrzów będzie klubowi bardzo trudno – powiedział Strootman w rozmowie z Algemeen Dagblad.

– Chcą się mnie pozbyć, taka była ta wiadomość. Podpisałem jednak przed rokiem pięcioletni kontrakt i Maryslia zapłaciła za mnie Romie duże pieniądze. To oznacza, że żaden z klubów nie będzie mógł mnie pozyskać po niskiej cenie. Musimy poczekać i zobaczymy co się wydarzy na rynku transferowym – stwierdził.

Kevin Strootman w sezonie 2018/19 wystąpił w 35 meczach OM we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich jednego gola i zanotował pięć asyst.

Komentarze