Pogba zakażony koronawirusem

Paul Pogba
Paul Pogba fot. Grzegorz Wajda

Paul Pogba nie znalazł się w ogłoszonej przez Didiera Deschampsa kadrze reprezentacji Francji na wrześniowe spotkania Ligi Narodów. Powodem jest pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem. Informację potwierdził również Manchester United.

Czytaj dalej…

– Musiałem w ostatniej chwili dokonać zmiany na liście, ponieważ miał znaleźć się na niej Paul Pogba, ale niestety dla niego, wykonany wczoraj test na koronawirusa dał wynik pozytywny. W ostatniej chwili został zastąpiony przez Eduardo Camavingę – powiedział Didier Deschamps podczas czwartkowej konferencji prasowej.

Informację na oficjalnej stronie internetowej potwierdził również Manchester United. Tym samym Francuz nie będzie mógł pomoc swojej drużynie w meczach ze Szwecją i Chorwacją, które rozegrane zostaną odpowiednio 5 września w Sztokholmie i 8 września w Paryżu.

Ndombele także wypadł z kadry

Na liście ogłoszonej przez selekcjonera zabrakło również Tanguya Ndombele, pomocnika Tottenhamu Hotspur. L’Equipe informuje, że brak powołania dla 23-letniego zawodnika również spowodowany jest uzyskaniem dodatniego wyniku w teście na obecność koronawirusa w organizmie. Londyński klub na razie w żaden sposób nie skomentował tych informacji.

Komentarze