Pewna wygrana PSG

Edinson Cavani

Gracze Amiens przegrali u siebie z PSG 0:3 (0:0). Dla piłkarzy PSG to 16 triumf w tej ligowej kampanii.

Jak wyglądał ten mecz? Na pierwszą groźniejszą sytuację czekaliśmy do dziewiątej minuty. Wtedy to jednak golkiper gospodarzy poradził sobie z uderzeniem Draxlera.

Kilka minut potem próbował Cavani, ale po raz kolejny na posterunku był Gurtner.

Pod koniec tej części gry na uderzenie zdecydował się Marquinhos, lecz jego próba okazała się nieznacznie niecelna.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy do 57. minuty. Wtedy to z rzutu karnego nie pomylił się Cavani.

W 65. minucie na uderzenie zdecydował się Draxler, lecz jego próba nie była wystarczająco precyzyjna.

Od 66. minuty gracze Amiens musieli radzić sobie w dziesięciu, ponieważ drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną, został ukarany Adenon.

W 70. minucie goście podwyższyli, a bramkarza Amiens pokonał Mbappe. Na 3:0 bramkę strzelił zaś Marquinhos.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i goście zwyciężyli trzema trafieniami.

Amiens – PSG 0:3 (0:0)

0:1 Cavani 57′ (k.)
0:2 Mbappe 70′
0:3 Marquinhos 79′