Mbappe: Gram, aby uszczęśliwiać ludzi

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Kylian Mbappe już teraz ma na swoim koncie 50 bramek w Ligue 1. Francuski napastnik został najmłodszym strzelcem tak dużej ilości goli, przez co zapisał się w historii francuskiego futbolu. Teraz sam wypowiedział się o swoich rekordach, a także o planach na piłkarską przyszłość.

Czytaj dalej…

– Każdego dnia pracuje, aby pomóc mojemu zespołowi. My piłkarze gramy po to, aby uszczęśliwiać ludzi, prawda? – zaczął młody francuski napastnik.

– O to właśnie chodzi w futbolu, o dawanie radości. Dlatego właśnie najpierw daje sobie jakieś cele, a następnie je osiągam i pobijam rekordy – dodał.

– Każdego dnia daje z siebie wszystko. Zarówno na boisku jak i na treningach, aby móc potem dawać wam radość. Nie zamierzam tego zmieniać i nie zamierzam się zatrzymywać. Będę dalej strzelał bramki – kontynuował.

– Odkąd zająłem się piłką to chciałem zostać kompletnym napastnikiem. Czy będę grał na środku, czy na lewej bądź prawej stronie to nie ma znaczenia. Chcę być takim zawodnikiem, który będzie zawsze mógł pomóc swojej drużynie Po prostu lubię strzelać gole i liczę, że będę robił do dalej – zakończył.

Komentarze