Ligue 1: przerwany mecz, kolejna klęska Angers

Wyniki 27. kolejki Ligue 1. Gracze Toulouse przegrali u siebie z Lille 0:2. W pierwszej części gry ten mecz został przerwany na około kilkanaście minut z powodu trudnych warunków atmosferycznych. Z kolei Lens pewnie wygrało z Angers 3:0. Dla gości to piąta kolejna porażka. Poniżej prezentujemy wszystkie rezultaty i strzelców bramek.

Adrien Thomasson
PressFocus Na zdjęciu: Adrien Thomasson

Trudne warunki na Stadium Municipal, pewna wiktoria Lens

Toulouse podejmowało Lille. W pierwszej połowie to spotkanie zostało przerwane (na około kilkanaście minut) z powodu warunków atmosferycznych. Piłkarze wrócili jednak do gry, a ostatecznie lepsi byli goście (2:0).

Lens mierzyło się z Angers. Ostatecznie gospodarze triumfowali 3:0. Bramki dla zwycięzców zdobyli Seko Fofana i Lois Openda (dwie). Przemysław Frankowski zagrał dla aktualnie drugiej ekipy Ligue 1 przez 79 minut. Łukasz Poręba był tylko rezerwowym, a Adam Buksa (także Lens) jest kontuzjowany. Angers jest obecnie na ostatniej lokacie i traci aż 13 oczek do bezpiecznej strefy.