Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik PressFocus

Kontuzja Arkadiusza Milika. Polak przegapi szlagier

Arkadiusz Milik nie wziął udziału w piątkowym treningu Olympique’u Marsylii z powodu kontuzji uda. Polak najprawdopodobniej nie wystąpi w niedzielnym meczu przeciwko Paris-Saint Germain.

Arkadiusz Milik był nieobecny w trakcie piątkowego treningu Olympique’u Marsylii. Wygląda na to, że w środowym meczu przeciwko Lens (2:2) złapał on kontuzję uda i prawdopodobnie opuści niedzielne, prestiżowe starcie z Paris-Saint Germain.

Jak donoszą francuskie media, to ogromny cios, jaki otrzymał klub z Marsylii na zakończenie szalonego tygodnia. Gol i postawa boiskowa Arkadiusza Milika we wspomnianym spotkaniu z Lens sprawiła, że kibice Olympique’u uwierzyli, że nareszcie mogą liczyć na strzelca godnego tego miana.

Polski napastnik odniósł w środę kontuzję, ale została ona niezauważona w trakcie meczu. Uraz tłumaczy jednak to, że po godzinie gry 26-latka zmienił Dario Benedetto. Złe wieści zostały potwierdzone piątkowego ranka, gdy okazało się, że Milik nie wziął udziału w porannym treningu drużyny.

Francuskie media spekulują, czy reprezentant Polski nie płaci teraz ceny za wyłączenie ze składu Napoli przez sześć miesięcy, przez co brak mu teraz rytmu meczowego. Debiutancka bramka Milika wlała nadzieję w serca fanów Olympique’u po tym, jak w trakcie weekendu sforsowano ośrodek treningowy klubu, a kilka dni później do dymisji podał się Andre-Villas Boas. Piątkowa konferencja prasowa, w której udział weźmie tymczasowy trener OM, Nasser Larguet, powinna dostarczyć więcej szczegółów na temat stanu polskiego napastnika.

W piątek 5 lutego hit Bundesligi. Hertha – Bayern: transmisja na żywo – sprawdź, gdzie oglądać

Komentarze