Galtier o swojej przyszłości po wpadce PSG. “Skupiam się tylko na kolejnych meczach”

Christophe Galtier wziął udział w konferencji prasowej po porażce Paris Saint-Germain ze Stade Rennes (0:2) w spotkaniu 28. kolejki Ligue 1. 56-letni Francuz bronił swoich zawodników.

Christophe Galtier
PressFocus Na zdjęciu: Christophe Galtier
  • Paris Saint-Germain zaliczyło kolejną wpadkę
  • Paryżanie na własnym stadionie ulegli Stade Rennes
  • Christophe Galtier nie myśli o swojej przyszłości

“Nie możecie obwiniać moich graczy w kwestii zaangażowania”

Paris Saint-Germain przegrało 0:2 ze Stade Rennes w meczu 28. kolejki Ligue 1. PSG po odpadnięciu z Ligi Mistrzów oraz Pucharu Francji skupia się na rozgrywkach ligowych, gdzie wciąż ma siedem punktów przewagi nad Marsylią. Christophe Galtier wziął udział w konferencji prasowej po niedzielnym spotkaniu francuskiej ekstraklasy.

Czego zabrakło? Zdobycia gola. Mieliśmy 15 lub 17 strzałów na bramkę, z czego siedem celnych. Rennes oddało 3 strzały i zdobyło dwa gole. Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz, biorąc pod uwagę okoliczności, pod względem naszego składu, który został szczególnie osłabiony, zwłaszcza w obronie. Szukaliśmy okazji do strzelenia bramki, która mogłaby dać nam trochę rozpędu. Nie udało nam się tego zrobić – powiedział Christophe Galtier.

Nie możecie obwiniać moich graczy w kwestii zaangażowania. Możemy zrozumieć tę porażkę przeciwko Rennes, ponieważ było wielu nieobecnych, jest trochę rezygnacji. Nie zgadzam się z francuskimi mediami, co do tego, że piłkarze nie dali z siebie wszystkiego. Moja przyszłość? Nie skupiam się na swojej przyszłości. Myślę tylko o ostatnich meczach sezonu – dodał 56-letni szkoleniowiec, którego posada jest zagrożona.

Komentarze