Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Al-Khelaifi dumny z mistrzostwa

Prezydent Paris Saint Germain Nasser Al-Khelaifi stwierdził, że jest dumny z zespołu, po tym jak ten wywalczył ósmy w historii tytuł mistrza Francji. Paryżanie zdeklasowali rywali w tym sezonie i dopiero spadek formy w ostatnim czasie sprawił, że ich kibice musieli poczekać na przypieczętowanie zwycięstwa w Ligue 1.

Czytaj dalej…

Stało się to po wygranej 3:1 nad Monaco, po której Al-Khelaifi podkreślił, że wszyscy na Parc des Princes doceniają kolejny tytuł i cieszą się z niego tak samo, jak z pozostałych.

– Czujemy tę samą radość i tę samą dumę za każdym razem, gdy wygrywamy tytuł tak prestiżowy, jak mistrzostwo Francji. Ligue 1 to ważne rozgrywki w kraju, który od ubiegłego lata jest na szczycie piłkarskiego świata. Powiedzenie tego wystarczy, by okazać wagę, jaką zawsze przykładamy do tytułów, które zdobywamy w tym wspaniałym piłkarskim kraju – Francji. Gratuluję i jestem dumny z moich piłkarzy, trenera, sztabu szkoleniowego i wszystkich ludzi w PSG, którzy nieustannie pracują nad rozwojem klubu. Chcę także podziękować naszym kibicom za ich lojalność i niezrównane wsparcie oraz zapał. Ich pasja dla klubu czyni te trofea jeszcze cenniejszymi – powiedział Al-Khelaifi.

Mimo kolejnego mistrzostwa kraju, kibice PSG będą zapewne czuli rozczarowanie po tym sezonie, bowiem ich drużyna kolejny raz nie przeszła 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Komentarze