Louis van Gaal docenił Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

W czwartek 22 września reprezentacja Polski w ramach rozgrywek Ligi Narodów zmierzy się z Holandią. Na konferencji przed meczem trener Oranje – Louis van Gaal zapytany został o osobę Roberta Lewandowskiego. Szkoleniowiec nie szczędził pochwał pod adresem 34-latka.

  • W czwartek reprezentacja Polski zmierzy się w meczu Ligi Narodów z Holandią
  • Przed meczem o opinię na temat Roberta Lewandowskiego zapytany został Louis van Gaal
  • Szkoleniowiec Holendrów wskazał 34-latka jako najlepszego jego zdaniem napastnika na świecie

Trener Holandii zdaje sobie sprawę z jakości Lewandowskiego

Robert Lewandowski zachwyca w tym sezonie a barwach FC Barcelony, a kibice, media i przede wszystkim sztab szkoleniowy Dumy Katalonii są bardzo zadowoleni z jego postawy. Regularnie komplementuje go Xavi, a klasę Polaka doceniają również trenerzy rywali. Nie inaczej jest w przypadku spotkania reprezentacji Polski z Holandią.

Na konferencji prasowej przed meczem z biało-czerwonymi o opinię na temat Roberta Lewandowskiego zapytany został Louis van Gaal. Doświadczony trener podkreślił klasę 34-latka.

– Robert Lewandowski jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Tak uważam – stwierdził Holender.

Czesław Michniewicz zapowiedział, że napastnik Blaugrany ma wystąpić zarówno w spotkaniu z Holandią, jak i Walią. To zła wiadomość dla rywali naszej reprezentacji. Rywalizacja z napastnikiem w taki wysokiej formie może być wyjątkowo trudna dla obrońców reprezentacji Holandii i Walii.

Czytaj także: Kamil Glik: znamy jakość holenderskiej drużyny

Komentarze