Ronaldo podekscytowany pobytem na kadrze. “Wróciłem do domu”

Cristiano Ronaldo
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Reprezentacja Portugalii w najbliższą sobotę rozegra kolejne spotkanie w Lidze Narodów UEFA. Tymczasem Cristiano Ronaldo za pośrednictwem mediów społecznościowych zakomunikował, że jest niezwykle podekscytowany tym, że ma znów okazję pojawić się na kadrze.

  • Reprezentacja Portugalii w tym miesiącu rozegra dwa bardzo ciekawe mecze
  • Cristiano Ronaldo i spółka przygotowują się do starć z Czechami i Hiszpanią
  • Zawodnik w mediach społecznościowych opublikował post dotyczący kadry

Ronaldo szczęśliwy z powodu pobytu na kadrze

Reprezentacja Portugalii aktualnie plasuje się na drugiej pozycji w tabeli grupy drugiej w dywizji A, legitymując się siedmioma punktami. Do pierwszej Hiszpanii ekipa Fernando Santosa traci tylko punkt.

Tymczasem Cristiano Ronaldo w tej edycji Ligi Narodów UEFA ma na swoim koncie dwa strzelone gole. Do najskuteczniejszego Memphisa Depaya traci tylko jedno trafienie. Zawodnik Man Utd za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcie z treningu drużyny narodowej z krótkim opisem. “Cieszę się, że wróciłem do domu” – napisał piłkarz na Instagramie.

Zobacz także:

W tym miesiącu przed reprezentacją Portugalii spotkania z Czechami i Hiszpanią. Cristiano Ronaldo i spółka będą chcieli wrócić na zwycięski szlak po porażce ze Szwajcarią (0:1).

37-letni piłkarz wystąpił jak na razie w 189 spotkaniach w drużynie narodowej. Zanotował w nich 117 trafień. Ronaldo debiut w reprezentacji Portugalii zaliczył w sierpniu 2003 roku.

Czytaj więcej: Bruno Fernandes obniżył loty. “Ronaldo nie jest temu winny”

Komentarze