Siedmiu zawodników na trybunach. Michniewicz ogłosił kadrę na Holandię

Czesław Michniewicz
PressFocus Na zdjęciu: Czesław Michniewicz

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz wybrał 23 zawodników, którzy znajdą się w kadrze na dzisiejsze spotkanie Ligi Narodów z Holandią. Poza kadrą znalazło się siedmiu piłkarzy. 

  • Siedmiu zawodników powołanych na mecze Ligi Narodów czwartkowe spotkanie z Holandią obejrzy z trybun
  • Czesław Michniewicz ogłosił 23-osobową kadrę na mecz z reprezentacją Holandii
  • Spotkanie na Stadionie Narodowym rozpocznie się o godzinie 20:45

Kadra Polski na mecz z Holandią

Biało-czerwoni w czwartkowy wieczór (godz. 20:45) rozegrają przedostatnie spotkanie w obecnej edycji Ligi Narodów. Na Stadionie Narodowym w Warszawie podejmować będą liderujących w grupowej tabeli Holendrów. Na ten mecz i niedzielny wyjazdowy z Walią Czesław Michniewicz powołał 30 zawodników, co oznacza, że część z nich będzie musiało zasiąść na trybunach.

W czwartek rano ogłoszona została kadra na mecz z Holandią. Znalazło się w niej 23 zawodników.  Szansy występy nie otrzyma więc siedmiu zawodników. Z powodu pauzy za kartki nie wystąpi Szymon Żurkowski, natomiast kontuzja eliminuje z gry Arkadiusza Recę. Ponadto decyzją Czesława Michniewicza mecz z trybun obejrzą Radosław Majecki, Paweł Dawidowicz, Jakub Piotrowski, Tomasz Kędziora i Jakub Kamiński.

Kadra Polski na mecz z Holandią:

Bramkarze: 1. Wojciech Szczęsny, 12. Łukasz Skorupski, 22. Bartłomiej Drągowski

Obrońcy: 2. Robert Gumny, 3. Jakub Kiwior, 5. Jan Bednarek, 6. Mateusz Wieteska, 15. Kamil Glik, 17. Przemysław Frankowski, 18. Bartosz Bereszyński, 21. Nicola Zalewski

Pomocnicy: 4. Michał Skóraś, 8. Karol Linetty, 10. Grzegorz Krychowiak, 11. Kamil Grosicki, 13. Mateusz Łęgowski, 14. Mateusz Klich, 19. Sebastian Szymański, 20. Piotr Zieliński

Napastnicy: 7. Arkadiusz Milik, 9. Robert Lewandowski, 16. Karol Świderski, 23. Krzysztof Piątek

Zobacz także: Zagubiony jak nigdy – czy Polacy to wykorzystają?

Komentarze