Simeone: Z upływem minut czuliśmy się coraz bardziej komfortowo

Diego Simeone
Diego Simeone fot. Razvan Pasarica

Atletico Madryt pokonało Juventus Turyn 2:0 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Diego Simeone, trener Rojiblancos, był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych, ale podkreślił, że awans do ćwierćfinału jest cały czas sprawą otwartą.

Czytaj dalej…

– To są moi chłopcy. Możesz wygrać wiele rzeczy, ale najbardziej pamiętasz te momenty, kiedy walczył cały zespół. Bycie w grupie, która wie jak walczyć i zachowuje się jak bracia, to jest najlepsza rzecz, jaka może się przytrafić sportowcowi – powiedział Simeone, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

– Jesteśmy naprawdę silną drużyną. Poprowadziliśmy mecz w taki sposób, w jaki chcieliśmy. Z upływem minut czuliśmy się coraz bardziej komfortowo, stwarzaliśmy sytuacje i w końcu strzeliliśmy gole, które dały nam zwycięstwo z naprawdę bardzo silnym rywalem – dodał.

Rewanż zostanie rozegrany 12 marca. – Wiemy, że w Turynie będzie trudno. Jestem pewien, że będziemy musieli bardzo cierpieć. Sprawa awansu nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Rywalizujemy z naprawdę świetnym zespołem – podkreślił.

Komentarze