Ruszyła sprzedaż biletów na mecze Ligi Mistrzów w Warszawie

Szachtar Donieck
PressFocus Na zdjęciu: Szachtar Donieck

Szachtar Donieck poinformował o rozpoczęciu sprzedaży biletów na mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zespół z Ukrainy swoje “domowe” mecze w europejskich rozgrywkach będzie rozgrywał na stadionie Legii Warszawa.

  • Szachtar uruchomił sprzedaż biletów na mecze grupowe Ligi Mistrzów
  • Pierwszy etap sprzedaży jest udostępniony dla kibiców posiadających karnety na mecze Szachtara oraz Legii w tym sezonie
  • Ceny pakietów na 3 mecze zaczynają się od 200 zł

Doskonała okazja, by zobaczyć mecze Ligi Mistrzów z wysokości trybun

Losowanie fazy grupowej odbędzie się 25 sierpnia i dopiero wtedy poznamy rywali Szachtara Donieck na tym etapie rozgrywek oraz dokładne terminy spotkań. Jednak już teraz wiadomo, że Ukraińcy na swojej drodze mogą trafić na takich rywali, jak Barcelona, Real Madryt, Manchester City, Paris Saint-Germain, Bayern Monachium, Liverpool, Juventus czy Chelsea.

Szachtar oferuje zakup biletów w pakiecie, który upoważni do obejrzenia wszystkich trzech meczów w fazie grupowej z wysokości trybun. Najtańsze pakiety zaczynają się od 200 zł. Jednocześnie klub poinformował, że ceny pakietów mogą wzrosnąć w przypadku dużego zainteresowania.

Pakiety można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Szachatara Donieck.

Sprzedaż została podzielona na dwa etapy. Pierwszy, który rozpoczął się już dzisiaj jest przeznaczony dla posiadaczy karnetów na mecze Szachtara Donieck oraz Legii Warszawa i potrwa on do 21 sierpnia. Dzień później rozpocznie się sprzedaż biletów dla wszystkich zainteresowanych i potrwa trzy dni. Kolejne etapy sprzedaży będą znane po losowaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Koszt pakietów LM (dla posiadaczy karnetów na 1-m etapie)

  • Standard: 200, 315, 450, 550 złotych
  • Family Club: 200 złotych
  • Silver Club: 2 100 złotych
  • Gold Club: 3 350 złotych
  • Sky Box: 7 250 złotych

Zobacz również: Liga Mistrzów w Warszawie. Szachtar Donieck będzie grał na stadionie Legii

Komentarze