Puchar Ligi Mistrzów
Puchar Ligi Mistrzów fot. Grzegorz Wajda

Garcia: Jestem dumny z mojego zespołu

Olympique Lyon niespodziewanie dla wielu znalazł się w półfinale Ligi Mistrzów, pokonując w sobotni wieczór Manchester City w ramach 1/4 finału elitarnych rozgrywek. Po zakończeniu spotkania radości z pokonanie mocnego rywala nie krył szkoleniowiec teamu z Ligue 1.

Czytaj dalej…

Francuski team stał się rewelacją rozgrywek. OL najpierw wyeliminował Juventus FC, a wczoraj uporał się z przedstawicielem Premier League. W najbliższą środę ekipa z Francji o finał Ligi Mistrzów powalczy z Bayernem Monachium, który w piątek rozbił FC Barcelonę, wygrywając z nią 8:2.

Garcia: Wierzyliśmy w siebie

– Jestem dumny z moich zawodników. Wierzyliśmy w siebie. Wiedzieliśmy, że nie jesteśmy faworytami i gramy przeciwko topowej drużynie – mówił Rudi Garcia cytowany przez Sky Sports.

– Przede wszystkim nasz sukces zawdzięczamy duchowi zespołowemu. Wszyscy pracowali dla siebie nawzajem, a zmiennicy bardzo pomagali – zaznaczył opiekun francuskiego zespołu.

– Wygraliśmy bitwę taktyczną. Wciąż są mecze do rozegrania i przeszkody do pokonania, a my spróbujemy je pokonać – kontynuował były szkoleniowiec między innymi AS Romy.

Komentarze