Pachnie sensacją w finale Ligi Mistrzyń. Polka dała prowadzenie [WIDEO]

O godzinie 16:00 rozpoczął się finał Ligi Mistrzyń, w którym mierzą się FC Barcelona i Wolfsburg. Ekipa z Niemiec już w 4. minucie objęła prowadzenie, a gola zanotowała reprezentantka Polski, Ewa Pajor.

Ewa Pajor
Imago/Wunderlx Na zdjęciu: Ewa Pajor
  • Wolfsburg od 4. minuty sensacyjnie prowadzi z FC Barceloną w finale Ligi Mistrzyń
  • Autorką gola otwierającego wynik spotkania była Ewa Pajor
  • Polka popisała się pięknym uderzeniem z dystansu, które zatrzepotało w siatce

Ewa Pajor bohaterką Wolfsburga

FC Barcelona przed spotkaniem postrzegana była jako murowany faworyt finału Ligi Mistrzyń, w którym mierzy się z Wolfsburgiem. Spotkanie rozpoczęło się jednak fatalnie dla Dumy Katalonii. Drużyna z Niemiec prowadzi już od 4. minuty 1:0, a autorką bramki była reprezentantka Polski, Ewa Pajor.

26-latka popisała się potężnym uderzeniem z dystansu, które przełamało ręce Sandry Panos. Chwilę później utonęła w objęciach koleżanek z drużyny. Dla Polki było to już dziewiąte trafienie w 11 meczu tegorocznej Ligi Mistrzyń.

Spotkanie wciąż trwa. Jeśli żeńska drużyna Wolfsburga dowiezie zwycięstwo do końca, będziemy mogli mówić o sporej niespodziance. A są na to spore szanse. Wilki prowadzą od 37. minuty 2:0 po bramce Alexandry Popp.

Sprawdź również: Co za otwarcie finału Pucharu Anglii! Najszybszy gol w historii [WIDEO]