“Vinicius jest inaczej traktowany w Lidze Mistrzów niż w La Liga”

Poza Erlingiem Haalandem i Karimem Benzemą w centrum zainteresowania przed meczem Realu Madryt z Manchesterem City znajduje się Vinicius Junior. Carlo Ancelotti przed spotkaniem półfinałowym przyznał, że w europejskich pucharach Brazylijczyk jest traktowany inaczej niż w rozgrywkach La Liga.

Vinicius Junior
Pressfocus Na zdjęciu: Vinicius Junior
  • Real Madryt zmierzy się w półfinale Ligi Mistrzów z Manchesterem City
  • W centrum zainteresowania mediów przed spotkaniem znajduje się Vinicius Junior
  • Zdaniem Carlo Ancelottiego Brazylijczyk jest inaczej traktowany w Lidze Mistrzów niż lidze hiszpańskiej

Vinicius niesprawiedliwie traktowany w La Liga?

Vinicius Junior jest w tym sezonie zdecydowanie najmocniej polaryzującym zawodnikiem Realu Madryt. Brazylijczyk jest bardzo często faulowany przez rywali, choć sam w wielu przypadkach prowokuje przeciwników. Mimo to Carlo Ancelotti jest zdania, że skrzydłowy jest inaczej traktowany w La Liga i Lidze Mistrzów.

– Myślę, że Vinicius jest inaczej traktowany w Lidze Mistrzów niż w La Lidze. Prawda jest taka, że w meczach ligowych mocno na niego naciskają i otrzymuje dużo więcej kopniaków niż w Lidze Mistrzów – stwierdził włoski szkoleniowiec.

– Vinicius w tym momencie jest decydujący. Rozstrzygnął wiele meczów i czuje się bardzo dobrze. Jest podkręcony, bardzo zmotywowany i w tym momencie zatrzymanie go nie jest tak proste – dodał.

W środę Real Madryt podejmie w półfinale Ligi Mistrzów Manchester City. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Sprawdź: “Pamiętamy, że decydujący będzie mecz w Manchesterze”

Komentarze