Carlo Ancelotti nie zamierza odstawiać swoich weteranów. Zdaniem "Relevo", Toni Kroos i Luka Modrić znajdą się w wyjściowym składzie Realu Madryt na rewanżowe spotkanie z Liverpoolem.

• Real Madryt jest bliski awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów
  • W pierwszym meczu z Liverpoolem Królewscy wygrali 5-2
  • Na Santiago Bernabeu od pierwszej minuty mają zagrać Toni Kroos i Luka Modrić

Real stawia na doświadczenie

Real Madryt może czuć się dosyć pewnie po pierwszym spotkaniu na Anfield, które przyjezdni wygrali aż 5-2. Liverpool dysponuje jednak ogromnym potencjałem ofensywnym i pomimo niekorzystnego wyniku wciąż może okazać się groźny. Z obozu Królewskich docierają sygnały, że nie ma mowy o lekceważeniu rywala, a na Santiago Bernabeu liczy się tylko zwycięstwo.

W ostatnim czasie nie brakowało licznych dyskusji, które dotyczyły zarządzania drużyną przez Carlo Ancelottiego. Pojawiły się nawet informacje, że rozmowę z włoskim trenerem uciął sobie Florentino Perez, który domagał się zredukowania liczby minut dla Toniego Kroosa i Luki Modricia oraz postawienia na Daniego Ceballosa czy Marco Asensio.

Ancelotti nie zamierza rezygnować ze swoich weteranów. Opiekun Realu Madryt im ufa i uważa za nietykalnych. Zarówno Kroos, jak i Modrić powinni znaleźć się w wyjściowym składzie Królewskich na rewanżowy mecz z Liverpoolem.