Włoskie media doceniły Szczęsnego. “Decydujący”

Wojciech Szczęsny rozegrał znakomite spotkanie przeciwko Sevilli, choć ostatecznie jego interwencje nie pomogły Juventusowi awansować do finału. Serwis Calciomercato.com ocenił występ reprezentanta Polski najwyżej spośród wszystkich piłkarzy na boisku.

Wojciech Szczęsny
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
  • Szczęsny rozegrał doskonały mecz przeciwko Sevilli
  • Reprezentant Polski został pochwalony we włoskich mediach
  • Polak został wybrany najlepszym zawodnikiem na boisku

Szczęsny popisał się znakomitymi interwencjami w meczu z Sevillą

Szczęsny swoimi doskonałymi interwencjami przez wiele minut utrzymywał Juventus w grze przeciwko Sevilli. Występ naszego reprezentanta doceniły włoskie media, które określiły jego grę jako decydującą mimo wpuszczenia dwóch goli.

– Szczęsny popisał się kluczowymi interwencjami. Decydujący. Stylistycznie wspaniały. Czy mógł zrobić więcej przy strzale Suso? To nie ma większego znaczenia – napisali o Szczęsnym dziennikarze Calciomercato.com.

Reprezentant Polski otrzymał za swój występ notę “8”. Został najwyżej oceniony spośród wszystkich piłkarzy na boisku. Za jego plecami uplasował się Moise Kean z oceną 6,5. Natomiast na przeciwległym biegunie znalazł się Angel Di Maria z “czwórką”. – Złe wybory, mało aktywny. Zmiana była bezwzględnie konieczna i zasadniczo słuszna – argumentują swoją ocenę włoscy dziennikarze.

Z kolei Arkadiusz Milik, który na placu gry pojawił się w dogrywce otrzymał notę “6”. – Starał się, ale niewiele mu wychodziło.

Zobacz również: “Wolałbym zagrać fatalnie, ale awansować do finału”

Komentarze