Weteran zachwycony możliwością rywalizacji z Manchesterem United

W wieku 41 lat Joaquin stanie przed szansą rywalizacji przeciwko Manchesterowi United w ⅛ finału Ligi Europy. Doświadczony Hiszpan w rozmowie z mediami przyznał, że to ogromny przywilej.

Joaquin
Pressfocus Na zdjęciu: Joaquin
  • W czwartek Manchester United podejmie Real Betis w ramach 1/8 Ligi Europy
  • Szansę na występ ma 41-letni Joaquin
  • Hiszpan czuje się zaszczycony, mogąc rywalizować z tak utytułowanym rywalem

Joaquin z dumą wyczekuje starcia z Manchesterem United

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu Joaquin mocno zastanawiał się nad przedłużeniem kontraktu z Realem Betis. Ostatecznie Hiszpan zdecydował się na reprezentowanie Los Verdiblancos jeszcze przez dodatkowy rok. Mając 41 lat na karku, może stanąć do rywalizacji z Manchesterem United, z którym jego drużyna zmierzy się w ⅛ Ligi Europy.

W rozmowie z Estadio Deportivo doświadczony Hiszpan przyznał, że to dla niego wielki zaszczyt mierzyć się z takim rywalem.

– W wieku 41 lat to prawdziwy przywilej i powód do dumy, kiedy możesz mierzyć się z tak wielkim i historycznym rywalem. Ostatnia rzecz, o jakiej myślę, to przestanie grać w piłkę – stwierdził podczas konferencji prasowej przed meczem Joaquin.

Skrzydłowy Realu Betis podjął już decyzję o zakończeniu kariery po sezonie 2022/23. Hiszpan w barwach Realu Betis rozegrał 471 meczów, w których zanotował 64 trafienia i 45 asyst. 

U nas też: Ten Hag namiesza w składzie Man Utd

Komentarze