Machin: Zwycięstwo jest potwierdzeniem naszej pracy

Liga Europejska
Liga Europejska Liga Europejska

Sevilla FC pokonał na wyjeździe z Lazio Rzym 1:0 w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Pablo Machin, trener drużyny ze stolicy Andaluzji, powiedział, że jego zespół nie może spocząć na laurach.

Czytaj dalej…

– Zwycięstwo jest potwierdzeniem naszej pracy, jaką wykonujemy. Pomoże nam nabrać jeszcze większej pewności siebie – powiedział Machin na pomeczowej konferencji prasowej.

– To był dobry występ przeciwko silnemu rywalowi w bardzo wyrównanym meczu. Niestety nie potrafiliśmy nic zrobić więcej w naszej ofensywie, częściowo poprzez stan murawy. Rozgrywanie spotkania, tuż po tym, jak odbył się tu mecz rugby, a następnie Ligi Mistrzów, nie było idealne – dodał.

– Nie wolno nam do rewanżu podejść na luzie. Nie możemy poczuć się, że jesteśmy lepsi i spocząć na laurach. Dobrze zapracowaliśmy, aby osiągnąć taki wynik, jednak sprawa awansu jest otwarta. Powiedziałbym, że teraz jest ona 60 do 40 na naszą korzyść, bo gramy u siebie – stwierdził. Rewanż zostanie rozegrany w stolicy Andaluzji w najbliższą środę.

Komentarze