Isco zabłysnął w Lidze Europy. Cudowna asysta byłego piłkarza Królewskich [WIDEO]

Isco zabłysnął w czwartkowym meczu Ligi Europy, popisując się znakomitą asystą. Jego Real Betis ograł Aris Limassol aż 4-1.

Isco
Obserwuj nas w
fot. Imago/NurPhoto Na zdjęciu: Isco
  • Isco od początku sezonu reprezentuje barwy Realu Betis
  • Hiszpan powoli wraca do formy, którą prezentował lata temu
  • W meczu Ligi Europy popisał się cudowną asystą

Hiszpańska magia w Lidze Europy

Isco od pewnego czasu znajduje się na zakręcie swojej piłkarskiej kariery. Po latach spędzonych w Realu Madryt w połowie 2022 roku trafił do Sevilli, gdzie wytrzymano z nim raptem kilka miesięcy. Pod koniec roku rozwiązano kontrakt, a Hiszpan do finiszu sezonu 2022/2023 pozostał wolnym zawodnikiem. Kluby miały możliwość zakontraktowania go, jednak obawiały się, że nie zdołają przywrócić go do formy sprzed lat.

Ostatecznie na angaż ofensywnego pomocnika zdecydował się Real Betis, który szybko przekonał się, że to właściwa decyzja. Isco błyszczy w nowych barwach, czego potwierdzeniem był jego czwartkowy występ w Lidze Europy. Przeciwko Arisowi Limassol na boisko wszedł w drugiej połowie, a w doliczonym czasie gry popisał się znakomitą asystą.

Piętą przedłużył długie podanie od bramki, otwierając tym samym korytarz na skrzydle Ez Abde, który popędził w pole karne i ustalił wynik rywalizacji na 4-1. Hiszpański pomocnik pokazał tym samym nieco magii, której nie brakowało za czasów jego gry w Maladze i Realu Madryt.

Zobacz również: Media: problemów finansowych Barcelony ciąg dalszy. Zimą tego wzmocnienia nie będzie

Komentarze