Arda Gueler mógł strzelić gola sezonu. Z połowy boiska… w poprzeczkę! [WIDEO]

Real Madryt wygrał 4:2 z Osasuną Pampeluna w meczu La Ligi. Arda Gueler znowu otrzymał kilka minut od Carlo Ancelottiego i był bliski zdobycia przepięknej bramki.

Arda Gueler
IMAGO / Cesar Cebolla Na zdjęciu: Arda Gueler
  • Real Madryt bez większych problemów pokonał Osasunę Pampeluna 4:2
  • Zwycięstwo Królewskich przepięknym golem mógł przypieczętować Arda Gueler
  • Niezwykle utalentowany pomocnik oddał strzał z połowy boiska i trafił… w poprzeczkę

To mógł być gol sezonu. Gueler z połowy boiska trafił w poprzeczkę

Real Madryt w sobotę na Estadio El Sadar mierzył się z Osasuną Pampeluna w spotkaniu 29. kolejki La Ligi. Królewscy umocnili się na pozycji lidera, ponieważ pokonali drużynę Los Rojillos 4:2. Kapitalne zawody rozegrali Vinicius Junior – autor dubletu oraz Fede Valverde – zaliczył trzy asysty.

Swój moment w dzisiejszym meczu miał również Arda Gueler. Turecki pomocnik, który przed tygodniem strzelił swojego pierwszego gola dla Los Blancos, tym razem na boisko wszedł w 85. minucie. 19-latek błysnął w jednej z ostatnich akcji starcia i mógł zdobyć bramkę sezonu.

Arda Gueler zauważył, że golkiper gospodarzy Sergio Herrera wyszedł z bramki i spróbował go pokonać strzałem z połowy boiska. Niewiele zabrakło, gdyż były zawodnik Fenerbahce Stambuł trafił… w poprzeczkę. Zdolny piłkarz do stolicy Hiszpanii przeniósł się w ostatnim letnim okienku.