Wielki moment Ardy Guelera. Pierwszy gol Turka dla Realu [WIDEO]

Real Madryt pokonał Celtę Vigo 4:0 w meczu 28. kolejki La Ligi. W 89. minucie na boisku pojawił się Arda Gueler, który w doliczonym czasie gry wpisał się na listę strzelców. To premierowe trafienie tureckiego pomocnika w barwach Królewskich.

Arda Gueler
IMAGO / Alex Perez Na zdjęciu: Arda Gueler
  • Real Madryt wygrał 4:0 z Celtą Vigo w niedzielnym spotkaniu 28. kolejki La Ligi
  • Zwycięstwo Los Blancos przypieczętował Arda Gueler, który na boisku spędził tylko kilka minut
  • Turecka perełka tym samym otworzyła swój worek z golami w stolicy Hiszpanii

Arda Gueler zachował się jak rasowy napastnik

Real Madryt w niedzielę wieczorem na Estadio Santiago Bernabeu podejmował Celtę Vigo w meczu 28. kolejki La Ligi. Królewscy dominowali dzisiaj nad swoim rywalem od początku do końca pojedynku i wygrali aż 4:0.

Wynik tego spotkania w 21. minucie otworzył Vinicius Junior, a następnie goście mieli sporego pecha, ponieważ samobójcze trafienia zaliczyli Vicente Guaita oraz Carlos Dominguez. Rezultat meczu ustalił natomiast Arda Gueler.

Turecki pomocnik na boisko wszedł dopiero w 89. minucie, a cztery minuty później wpisał się na listę strzelców. Dani Ceballos świetnie dograł do 19-latka, a ten w polu karnym zachował się niczym rasowy napastnik.