Real rozpracował obronę Osasuny. Piękna akcja Królewskich [WIDEO]

Real Madryt do przerwy prowadzi 2:1 z Osasuną Pampeluna w meczu 29. kolejki La Ligi. Ozdobą pierwszej połowy była druga bramka gości, którzy popisali się znakomitą akcją.

Fede Valverde i Dani Carvajal
IMAGO / Gustavo Valiente Na zdjęciu: Fede Valverde i Dani Carvajal
  • Real Madryt po pierwszej części gry prowadzi 2:1 z Osasuną Pampeluna
  • Drugi gol Królewskich padł po cudownej akcji Federico Valverde i Daniego Carvajala
  • Urugwajczyk w tej sytuacji świetnie dograł, a Hiszpan jeszcze lepiej uderzył

Błysk Valverde i Carvajala, cudowna akcja Realu

O godzinie 16:15 na Estadio El Sadar rozpoczął się mecz pomiędzy Osasuną Pampeluna a Realem Madryt w ramach 29. kolejki La Ligi. Królewscy do przerwy prowadzą 2:1 z niżej notowanym rywalem. Druga bramka gości była szczególnej urody.

W 18. minucie Brahim Diaz znakomicie obsłużył Fede Valverde, Urugwajczyk kapitalnie dograł do Daniego Carvajala, a Hiszpan jeszcze lepiej uderzył, nie dając żadnych szans stojącemu między słupkami gospodarzy Sergio Herrerze.

Wcześniej do siatki trafili również Vinicius Junior oraz Ante Budimir.

Wspomniana akcja od 0:30 załączonego filmiku: