Piłkarz się wygadał. Potwierdził powołanie na baraże o Euro 2024

Za kilkanaście dni reprezentacja Polski zmierzy się z Estonią w półfinale baraży o udział w Euro 2024. Jeśli uda pokonać się pierwszych rywali, to w finale czeka na nas Finlandia lub Walia. W zakwalifikowaniu się na turniej ma pomóc Paweł Dawidowicz, który potwierdził, że został powołany na najbliższe zgrupowanie.

Paweł Dawidowicz
Obserwuj nas w
IMAGO / Alessio Morgese Na zdjęciu: Paweł Dawidowicz
  • Reprezentacja Polski za kilkanaście dni zmierzy się w barażach o Euro 2024
  • Rywalem naszego zespołu będzie Estonia oraz zwycięzca pary Finlandia – Walia
  • Powołanie do kadry potwierdził Paweł Dawidowicz

Z szansą na grę?

Reprezentacja Polski o udział w Euro 2024 będzie walczyć w barażach. Te są już coraz bliżej, bowiem pierwszy mecz o kwalifikację na turniej w Niemczach już za kilkanaście dni, a dokładnie 21 marca. Rywalem będzie wówczas Estonia, a jeśli uda się wygrać, to zwycięzcą pary Finlandia – Walia spotkamy się w finale. Niemniej wciąż zagadką pozostają powołania na to zgrupowanie i wybór, jakiego dokona selekcjoner Michał Probierz.

W tym temacie wygadał się już jednak jeden z reprezentantów. Wątpliwości ws. powołania rozwiał dzisiaj Paweł Dawidowicz, gracz Hellas Verony potwierdził w rozmowie z “Meczykami” w programie “International Level”, że znalazł się na szerokiej liście powołanych na najbliższe, marcowe zgrupowanie kadry. Obrońca w “Biało-Czerwonych” barwach rozegrał pięć spotkań, ale ostatnio miało miejsce prawie dwa i pół roku temu.

Czytaj więcej: Wtedy Probierz ogłosi powołania na baraże. Znamy ostateczną datę

Komentarze