Ile biletów sprzedał PZPN na Mołdawię? Daleko do kompletu

Na 15 października zaplanowano starcie Polska - Mołdawia. Sekretarz generalny PZPN Łukasz Wachowski ujawnił liczbę sprzedanych biletów na ten mecz.

PGE Narodowy
Obserwuj nas w
IMAGO/JACEK PRONDZYNSKI/FOTOPYK Na zdjęciu: PGE Narodowy
  • Mecz Polska – Mołdawia już 15 października
  • PZPN prowadzi sprzedaż biletów na to spotkanie
  • Sekretarz generalny związku ujawnił ile wejściówek rozeszło się dotychczas

Bilety na Polska – Mołdawia. Tyle biletów sprzedał PZPN

Reprezentacja Polski i liczne afery w naszej piłce nie zachęcają kibiców do kupienia biletów na mecze naszej kadry. Ta jest daleko od awansu na Euro 2024. Biało-czerwonym w kwalifikacjach zostały jeszcze dwa domowe spotkania.

15 października Michał Probierz i jego piłkarze powalczą w Warszawie o zwycięstwo z Mołdawią. PZPN liczy na wsparcie kibiców podczas najbliższego domowego meczu reprezentacji Polski. Liczbę dotychczas sprzedanych biletów ujawnił Łukasz Wachowski.

Według najświeższych sprzedaliśmy około 30 tysięcy biletów. Liczymy, tak, jak za każdym razem, że nasi kibice będą 12. zawodnikiem i wypełnią po brzegi Stadion Narodowy – powiedział sekretarz generalny związku w rozmowie ze sport.tvp.pl. PGE Narodowy może pomieścić niecałe 60 tysięcy kibiców.

Czytaj także: Marcin Brosz przerwał milczenie po rozstaniu z kadrą U-19. “Szaleństwem jest robić wciąż to samo” [WYWIAD]

Komentarze