Bielik wraca do zdrowia. “Wrócę silniejszy!”

Krystian Bielik
Krystian Bielik PressFocus

Krystian Bielik kontynuuje rehabilitację po drugim zerwaniu więzadła krzyżowego w kolanie. Na swoich mediach społecznościowych zamieścił wideo z treningu.

Bielik – fatalny pech i długa rekonwalescencja

Krystian Bielik ma w ostatnim czasie mnóstwo pecha. 30 stycznia w meczu Derby County z Bristol City zerwał więzadło krzyżowe. Była to już druga tego typu kontuzja 23-latka. Choć daleko jeszcze do powrotu pomocnika na boisko, przekazał pozytywne informacje poprzez swoje media społecznościowe.

“Szybka aktualizacja dla tych, którzy wspierają mnie w tym trudnym czasie. Moja rehabilitacja przebiega pomyślnie. Z dnia na dzień czuję się lepszy i silniejszy. Dziękuję za wasze miłe i ciepłe wiadomości. Zaufajcie mi, wrócę silniejszy niż kiedykolwiek. Będę wspierał drużynę w ten weekend najlepiej, jak potrafię. Zróbmy to razem!

Nie będę kłamał. Sporo czasu zajęło mi zrobienie tego wideo, ale trening czyni mistrza. Wszystkiego najlepszego, do szybkiego zobaczenia” – napisał zawodnik Derby County w załączeniu do filmu, na którym trenuje z piłką.

Krystian Bielik wystąpił w tym sezonie w 15 spotkaniach Derby County. Zanotował w nich dwa gole i asystę. Jego zespół w ostatniej kolejce Championship nadal walczy o utrzymanie. Pewność, niezależnie od wyników innych drużyn, da mu tylko zwycięstwo nad Sheffield Wednesday. Biorąc pod uwagę serię sześciu ligowych porażek Baranów, to wyzwanie może okazać się ponad siły.

Derby
Sheffield Wednesday
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 8. maja 2021 11:54.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze