Mocne słowa pod adresem Szymańskiego. Turcy zaczynają liczyć miesiące bez gola

Sebastian Szymańskiego swojego ostatniego gola w tym sezonie zdobył na początku stycznia. Dziennikarze z Turcji coraz częściej zarzucają mu słabą formę strzelecką i brak dyspozycji takiej, jak jesienią.

Sebastian Szymański
Obserwuj nas w
SPP Sport Press Photo. / Alamy Na zdjęciu: Sebastian Szymański
  • Sebastian Szymański znalazł się na cenzurowanym w Turcji
  • Media zarzuciły Polakowi słaby występ
  • Jego Fenerbahce przegrało z Olympiakosem 2:3

Słaba forma i krytyczne głosy ekspertów

Sebastian Szymański od momentu przeprowadzki do ligi tureckiej w lecie poprzedniego roku spisuje się fantastycznie i jest jedną z najważniejszych postaci zespołu Fenerhahce. Reprezentant Polski dotychczas zdobył 12 goli i zanotował 16 asysty w 48 meczach w barwach ekipy ze Stambułu. To wynik bardzo dobry, ale w ostatnim czasie 24-latek nieco spuścił z tonu i jego liczby nie są tak imponujące, jak na początku rozgrywek.

POLECAMY TAKŻE

Stąd też pod jego adresem jest coraz więcej krytycznych głosów, które mówią, że powinien odnaleźć formę z jesieni. Nasilają się one głównie w tamtejszych mediach gdy ekipie znad Bosforu nie idzie tak, jak we wczorajszym meczu przeciwko Olympiakosowi, gdzie gracze Fenerbahce przegrali 2:3.

Jak wszyscy widzieliśmy, Sebastian Szymański kolejny raz nie był rasowym strzelcem. Ostatniego gola strzelił 10 stycznia. Sezon ligi tureckiej wchodzi decydującą fazę, a od tygodni Polak nie dał rady strzelić ani jednego gola – powiedział turecki dziennikarz Serdar Ali Celikler na antenie “NeoSpor”.

Czytaj więcej: Dobre wieści dla Piotra Zielińskiego. Włoskie media nie mają wątpliwości

Komentarze