De Ligt: Jestem dumny z drużyny

Jednym z bohaterów AFC Ajaxu po wtorkowym spotkaniu w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów, jest Matthijs De Ligt, który zdobył bramkę na wagę wygranej dla teamu z Holandii. Po zakończeniu meczu piłkarz przekonywał, że nie ma powodu, aby jego drużyna obawiała się jakiegokolwiek przeciwnika.

Czytaj dalej…

– To niewiarygodne. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się wygrać i awansować. Jesteśmy z siebie dumni – powiedział De Ligt w rozmowie z ViaSportFotball.

– Wiemy, że mamy dużo jakości technicznej, więc nie boimy się żadnego przeciwnika. Nie mamy powodu, aby obawiać się jakiejkolwiek drużyny – dodał reprezentant Holandii.

– Na razie nie myślę jeszcze o półfinale. Cieszę się chwilą, bo nie wiem, jak długo taki stan może trwać. To niesamowita noc, więc musimy się cieszyć z tego, co udało nam się osiągnąć – kontynuował zawodnika.

– Nie jestem w stanie opisać tego, jak jestem dumny z drużyny. Wiedziałem, że stać nas na awas do 1/2 finału Ligi Mistrzów, ale fakt, że udało nam się tego dokonać to coś niezwykłego – skwitował De Ligt.

Komentarze