Marketingowa kompromitacja Lechii Gdańsk. Kibice są wściekli

Jeden z kibiców Lechii Gdańsk, za pośrednictwem Twittera poinformował o wielkiej pomyłce jakiej dokonał klub z Gdańska. Fan spadkowicza z Ekstraklasy otrzymał bowiem zwykłe, czerwone spodenki Adidasa, zamiast meczowych z autografem Flavio Paixao.

Lechia Gdańsk
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Lechia Gdańsk
  • Lechia Gdańsk zawodzi na wielu polach, nie tylko sportowych
  • Klub nie ma ostatnio dobrej serii jeśli chodzi o swoją aktywność marketingową
  • Teraz kibic dostał zwykłe spodenki, zamiast klubowych z autografem Flavio Paixao

Wysłali złe spodenki

Ostatni czas w wykonaniu Lechii Gdańsk nie wygląda najlepiej. A to jest chyba najdelikatniejsze słowo, jakiego można użyć. Klub z Gdańska kompromituje się bowiem na wszystkich dostępnych polach. Od ligowej katastrofy – spadku z Ekstraklasy w bardzo słabym stylu, przez abstrakcyjne ceny biletów na ostatni mecz sezonu, po wysłanie kibicowi nie tych spodenek, co trzeba.

Chodzi bowiem o specjalne zamówienie, które można było złożyć w sklepiku Lechii Gdańsk, a dotyczyło ono spodenek meczowych z autografem Flavio Paixao. To wszystko z okazji zakończenia przez piłkarza kariery w Lechii. Jeden z kibiców gdańszczan zamieścił na Twitterze wpis, w którym pokazał, że owszem, otrzymał spodenki, ale były to zwykłe czerwone spodenki z Adidasa. Choć trzeba zaznaczyć, że miały autograf.

https://twitter.com/MefiuGD/status/1659491548667551745?s=20

Późnej klub poinformował i przeprosił za pomyłkę. Trudno jednak uwierzyć w tak dużą gafę klubu, o czym piszą kibice i dziennikarze.

Czytaj więcej: Przyszłość gwiazdy Górnika Zabrze wyjaśniona. Oficjalne potwierdzenie klubu

Komentarze