Raul odmówił przejęcia niemieckiego klubu

Raul Gonzalez
PressFocus Na zdjęciu: Raul Gonzalez

Raul Gonzalez był jednym z trenerów, który odmówił Schalke 04 Gelsenkirchen. Ostatecznie nowym szkoleniowcem niemieckiego klubu został Thomas Reis.

  • Raul Gonzalez otrzymał propozycję objęcia Schalke
  • 45-letni Hiszpan odmówił jednak swojej byłej ekipie
  • Legenda Realu Madryt trenuje rezerwy “Królewskich”

Schalke nie skusiło Raula

Jak podają dziennikarze hiszpańskiego dziennika “MARCA”, Raul Gonzalez w ostatnich dniach otrzymał bardzo ciekawą propozycję pracy. Hiszpana na swojej ławce trenerskiej widziało Schalke 04 Gelsenkirchen, jednak 45-latek po wysłuchaniu oferty postanowił odmówić.

Legendarny napastnik “Los Blancos” obecnie pracuje jako szkoleniowiec Realu Madryt Castilla, czyli rezerw “Królewskich”. Przypomnijmy, że 102-krotny reprezentant Hiszpanii w przeszłości był zawodnikiem Schalke. Raul dla ekipy z Zagłębia Ruhry w latach 2010-2012 rozegrał 98 meczów, strzelił 40 bramek i zaliczył 21 asyst.

Zobacz również:

Schalke 04 Gelsenkirchen od kilku dni szukało nowego menedżera, niemieckiemu klubowi odmówiło kilku trenerów, a wśród nich był Raul Gonzalez. Ostatecznie nowym szkoleniowcem “Królewsko-Niebieskich” został Thomas Reis, który ostatnio pracował w Bochum.

Drużyna z Zagłębia Ruhry fatalnie prezentuje się w trwających rozgrywkach i zagląda jej widmo kolejnego spadku. Po 11 rozegranych spotkaniach Schalke zdołało uzbierać zaledwie 6 punktów, przez co zamyka tabelę Bundesligi.

Czytaj więcej: Polski napastnik nie pojedzie na mundial

Komentarze