Serge Gnabry
Serge Gnabry fot. PressFocus

Koronawirus w Bayernie, czołowy piłkarz zakażony!

Bayern Monachium oficjalnie potwierdził, że Serge Gnabry miał pozytywny wynik na COVID-19. Reprezentant Niemiec natychmiast został poddany domowej izolacji. Pierwszy informacje w tej sprawie podał niemiecki Bild.

Czytaj dalej…

Bayern Monachium przystąpi zatem poważnie osłabiony do jutrzejszego starcia z Atletico Madryt. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 21:00.

Powyższe doniesienia są o tyle ciekawe, że jeszcze w trakcie konferencji prasowej i spotkania z dziennikarzami szkoleniowiec monachijskiej ekipy Hansi Flik informował, że wyłączeni z gry na bój z ekipą ze stolicy Hiszpanii są tylko Leroy Sane i Tanguy Nianzou. Pierwszy ma kontuzję kolana, a drugi zmaga się z urazem mięśniowym. Kilka godzin później na klub z Bawarii spadła jednak wstrząsająca nowina.

Szokująca wiadomość, Gnabry z koronawirusem!

“Serge Gnabry uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Ofensywny zawodnik FC Bayernu ma się dobrze. Jest na kwarantannie w domu” – brzmi komunikat klubu z Bawarii.

Warto odnotować, że Niemiec Gnabry jest pierwszym zawodnikiem Bayernu, który miał pozytywny wynik na COVID-19. Wcześniej na kwarantannę musiał się co prawda udać Kingsley Coman, ale było to następstwem tego, że miał kontakt z osobą zakażoną.

Komentarze