Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM
Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM fot. Przemysław Mamczak

Hoeness chwali Salihamidzicia

Uli Hoeness w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów nie szczędził pochwał w kierunku dyrektora sportowego Bayernu Monachium w osobie Hasana Salihamdzicia. Taki stan rzeczy jest jest związany z faktem pozyskania na zasadzie wolnego transferu Alexandra Nübla z FC Schlake 04.

Czytaj dalej…

– Mocno w to wierzę i już nie mogę się doczekać tego, gdy okaże się, że Manuel Neuer zwiąże swoją przyszłość z Bayernem na następne kilka lat. To wciąż jest jeden z najlepszych bramkarzy na świecie – mówił prezydent honorowy monachijskiego klubu i jednocześnie zastępca przewodniczącego rady nadzorczej w monachijskim klubie w rozmowie z Kickerem.

– Popieram w każdym razie w 100 procentach transfer Alexandera Nübla, co było genialnym osiągnięciem Hasana Salihamidzica – dodał Hoeness, mówiąc o bramkarzu, który od 1 lipca będzie zawodnikiem aktualnych mistrzów Niemiec. 23-latek parafował z klubem z siedzibą na Allianz Arena kontrakt do 2025 roku.

Przypomnijmy, że przedstawiciel Bundesligi wciąż prowadzi negocjacje z Neuerem w sprawie przedłużenia umowy, która wiąże reprezentanta Niemiec z klubem z Bawarii do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze