Bundesliga
Bundesliga

Agent Rashicy: Milot musi się skupić na walce o uniknięcie spadku

Od kilku tygodni trwają spekulacje związane z ewentualnym transferem Milota Rashicy. Ostatnio zawodnik był łączony przez media z przeprowadzką do Borussii Dortmund. Głos w tej sprawie postanowił zabrać menedżer reprezentanta Kosowa.

Czytaj dalej…

– Od kiedy Milot zwrócił uwagę wszystkich w Bundeslidze, strzelając swoje pierwsze gole dwa lata temu, wszystkie najlepsze kluby obserwują jego rozwój. Oczywiste jest, że taki piłkarz jest interesujący dla wielu klubów w czterech najlepszych ligach Europy – mówił Alitin Lala w rozmowie z Ruhr Nachrichten.

– Milot ma 23 lata. Musi się zastanowić, czy nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok – dodał menedżer zawodnika.

W tej chwili Lala nalega, aby Rashica w pełni skoncentrował się na pomocy Werderowi Brema w walce o utrzymanie ligowego bytu.

– Milot wciąż ma ważny kontrakt z klubem. W tej chwili Werder ma ważniejsze sprawy do załatwienia, a zawodnik musi być w pełni skupiony na walce o uniknięcie spadku z ligi z Werderem – skwitował.

Dodajmy, że Rashica trafił do ekipy z Weserstadion w styczniu 2017 roku. W tej kampanii zawodnik zaliczył łącznie 21 meczów, notując w nich 10 trafień i cztery asysty.

Komentarze