Flick potwierdził, że Tolisso nie zagra z Werderem

Corentin Tolisso
Corentin Tolisso fot. Pressfocus

Corentin Tolisso nie zagra nie w sobotnim spotkaniu Bayernu Monachium w ramach Bundesligi przeciwko Werderowi Brema. Informacje w tej sprawie przekazał trener ekipy z Bawarii w trakcie przedmeczowej konferencji prasowej.

Czytaj dalej…

Corentin Tolisso nie zagra w sobotnim boju. Z kolei jego występ z FC Salzburg w Lidze Mistrzów stoi pod znakiem zapytania. Dodajmy, że Bayern z drużyną z Austrii zmierzy się w środowy wieczór.

– W pomocy mamy trochę kłopotów – przyznał trener mistrzów Niemiec Hansi Flick w trakcie spotkania z dziennikarzami. Opiekun Bayernu zakomunikował, że nie tylko Joshuy Kimmicha zabraknie w najbliższym spotkaniu ekipy z Monachium, ale także środkowego francuskiego pomocnika.

– Corentin Tolisso doznał kontuzji mięśniowej w trakcie zgrupowania swojej reprezentacji. Tym samym nie znajdzie się w kadrze meczowe na nasze jutrzejsze spotkanie. Zobaczymy jeszcze, czy będziemy mogli skorzystać z jego usług w środę – mówił trener Bayernu.

W związku z tym, że wyłączeni z gry są Kimmich i Tolisso, to niewykluczone, że szanse gry dostanie ktoś z dwójki Javi Martinez lub Marc Rosa. Pewny gry w środku pola powinien być Leon Goretzka.

– Mamy kilka przemyśleń na temat tego, kto zagra, ale teraz niczego nie zdradzę – powiedział Flick w trakcie konferencji prasowej.

Komentarze