Zakład bez ryzyka na mistrzostwo dla Piasta Gliwice – promocja Betclic

Patryk Lipski
Patryk Lipski PressFocus

Betclic przedłużył umowę sponsorską z Piastem Gliwice i z tej okazji uruchomił atrakcyjną ofertą promocyjną. Bukmacher oferuje zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych na mistrzostwo Polski dla drużyny Waldemara Fornalika w sezonie 2021/22.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W środę Piast i Betlic poinformowały o podpisaniu nowej umowy, która będzie obowiązywać przez najbliższe dwa sezony. Na jej mocy logo legalnego polskiego bukmachera pozostanie na froncie koszulek drużyny z Gliwic.

Promocja Betclic – zakład bez ryzyka 100 zł na mistrzostwo dla Piasta

Piłkarze Piasta Gliwice ligowy sezon 2021/22 rozpoczną w najbliższą niedzielę (25 lipca), kiedy zmierzą się u siebie z Rakowem Częstochowa. Drużyna prowadzona przez Waldemara Fornalika poprzednie rozgrywki zakończyła na szóstym miejscu w tabeli. Teraz apetyty są znacznie większe. Na co stać jedenastkę z Gliwic? Trudno powiedzieć.

Optymiści w kwestii szans Piasta w najbliższym sezonie mogą zwrócić uwagę na promocję przygotowaną przez Betclic. Pozwala ona postawić na mistrzostwo Polski dla Piasta praktycznie bez ryzyka. Przy kuponie ze stawką co najmniej 100 złotych bukmacher jest gotowy dokonać zwrotu w wysokości 100 złotych w przypadku braku mistrzostwa dla ekipy z Gliwic.

Co trzeba zrobić aby skorzystać z oferty?

  1. Postawić minimum 100 złotych na to, że Piast zdobędzie tytuł Mistrza Polski w sezonie 2021/22
  2. Jeżeli Piast zostanie mistrzem Polski, wygrasz zakład zgodnie z kursem po jakim postawiłeś
  3. Jeżeli Piast nie zostanie mistrzem, to Betclic zwróci Ci dokładnie 100 złotych

Oferta obowiązuje od 24 lipca do godziny 21:00. Ewentualny zwrot zostanie przekazanie w formie bonusu, który przed wypłatą należy w ciągu 30 dni od przyznania dokonać 6-krotnego obrotu zakładami po kursie minimalnym 2.00.

Betclic
20.00
Mistrzostwo Polski dla Piasta Gliwice

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze