Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to bardzo popularna forma ofert powitalnych proponowana przez legalnych bukmacherów. Bonus powitalny w tej formie to po prostu zwrot środków za pierwszy zakład w przypadku jego przegranej. Poniżej opisujemy szczegóły i sprawdzamy, który bukmacher ma najlepszą ofertę na rynku!

Bonus 200% z kodem GOAL
Poleca Mariusz Pudzianowski
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Spis treści:

Bonus powitalny u bukmacherów

Polscy bukmacherzy kuszą klientów różnego rodzaju ofertami powitalnymi. Może to być darmowy zakład, bonus od depozytu albo właśnie zakład bez ryzyka. Część legalnych bukmacherów proponuje nawet pakiety bonusów, które łączą w sobie przykładowo zakład bez ryzyka (inaczej cashback) i bonus od pierwszej wpłaty. Zazwyczaj bonusy połączone są z kodem promocyjnym. W naszym tekscie opisujemy oferty największych polskich bukmacherów wraz kodem bonusowym, jaki należy podać przy rejestracji aby skorzystać z danej oferty.

Zakład bez ryzyka – zwrot na konto depozytowe a konto bonusowe

Zanim przejdziemy do analizy poszczególnych ofert proponowanych przez legalnych bukmacherów warto przyjrzeć się chyba najważniejszemu szczegółowi, który stanowi o atrakcyjności zakładu bez ryzyka. Podobnie jak w przypadku bonusu od depozytu czy darmowego zakładu, będą to warunki obrotu. W przypadku zakładu bez ryzyka mówimy o dwóch rodzajach tej formy cashbacku. Jeden rodzaj to cashback ze zwrotem środków na konto bonusowe, co łączy się także z obowiązkiem obrotu zwróconej kwoty. Tak na przykład wygląda oferta Fortuny lub Superbetu. Druga forma zakładu bez ryzyka to zwrot na konto depozytowe. W tym przypadku środki trafiają od razu na konto główne i klient może od razu je wypłacić. Taki rodzaj promocji oferują zakłady bukmacherskie STS oraz Totalbet.

zakład bez ryzyka

Polscy bukmacherzy z zakładem bez ryzyka

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych zakładów bez ryzyka oferowanych przez polskie firmy bukmacherskie. Dodajemy też kod promocyjny, tam gdzie jest wymagany.

BukmacherOfertaKod
STSZakład bez ryzyka 234 zł
Brak wymogu obrotu
GOAL
SuperbetTydzień bez ryzyka 1300 zł
Obrót 2x kurs 1.80
GOAL
TotalbetZakład bez ryzyka 200 zł
Brak wymogu obrotu
GOAL
BetfanCashback 600 zł
Obrót 1x AKO 3.80
ZOBACZ
FortunaZakład bez ryzyka 600 zł
Obrót 1x dowolny kurs
GOAL
forBETZakład bez ryzyka 200 zł
Obrót 4x kurs 2.00
ZOBACZ
PZBUKCashback 500 zł
Obrót 1x kurs 1.40
GOALBET
FuksiarzCashback 500 zł
Brak obrotu
GOAL
eWinnerCashback 110 zł
Brak obrotu
GOAL
LV BETZakład bez ryzyka 333 zł
Obrót 1x kurs 1.75
BRAK
BetclicCashback 550 zł
Obrót 6x kurs 2.00
GOALPL

Cashaback STS

Zakłady bukmacherskie STS swoją ofertę na zakład bez ryzyka nazywają cashbackiem. Dzięki temu, że w przypadku tego buka zwrot środków dokonywany jest na konto gracza a kwota zwrotu to aż do 234 zł jest to praktycznie najlepsza oferta na rynku. Aby z niej skorzystać w trakcie rejestracji należy podać kod promocyjny STS – GOAL. Zakład bez ryzyka STS to nie jedyna oferta powitalna tego bukmachera. Oprócz cashbacku bukmacher STS oferuje także bonus od depozytu do 1200 złotych oraz darmowy zakład 30 zł.

Bonus 1200 zł to oferta podwojenia pierwszego depozytu. Podczas gdy w STS zakład bez ryzyka nie ma obowiązku obrotu to już bonus depozytowy wiąże się z taką koniecznością. Bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu po kursie minimum 1.91.

Zakład bez ryzyka STS i bonus od depozytu wspiera w STS jeszcze promocja, w której nie musimy nawet wpłacać własnych środków. Z kodem promocyjnym GOAL nowi klienci dostaną darmowy zakład (freebet) o wartości 30 zł!

STSOferta
Cashback STS234 zł
Darmowy zakład30 zł
Bonus od wpłaty100% do 1200 zł
Kod promocyjny STSGOAL

Superbet – Tydzień bez ryzyka

Zakłady bukmacherskie Superbet poszły krok dalej niż konkurencja. Pierwszy zakład u tego bukmachera to tylko początek korzyści. Oferuje on bowiem aż tydzień gry bez ryzyka. Na czym to polega? W tej promocji możesz spokojnie grać przez tydzień. Po siedmiu dniach bukmacher podsumuje Twoje konto. Jeśli będziesz “na minusie” Superbet zwróci środki aż do kwoty 1300 złotych. Ciężko porównać tą ofertę bezpośrednio do konkurencji. Na pewno może przypaść do gustu graczom, którzy lubią patrzeć na dłuższy termin niż tylko pierwszy zakład.

Zakład bez ryzyka Totalbet

Totalbet to drugi z bukmacherów, który oferuje zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto. Oznacza to, że po przegranej środki wracają na konto gracza i mogą być od razu wypłacone. Kwota zwrotu w Totalbet to 200 zł. Pamiętaj o użyciu kodu promocyjnego GOAL przy rejestracji u tego bukmachera.

Pierwszy kupon w Totalbet powinien być postawiony z salda głownego z kursem minimalnym 1.20. Jeśli kupon okaże się przegrany zwrot nastąpi na konto gracza. Bez dodatkowych wymogów obrotu.

Totalbet

Aż do 5235 zł

Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Cashback 600 zł w Betfan Zakłady Bukmacherskie

Kolejnym z legalnych polskich bukmacherów, którzy mają swojej ofercie zwrot stawki w formie zakładu bez ryzyka jest Betfan. Bukmacher promowany przez Mariusza Pudzianowskiego oferuje zwrot na aż do 600 zł. Po rejestracji konta i depozycie możemy postawić tutaj zakład ubezpieczony. W przypadku porażki bukmacher zwróci środki na konto bonusowe. Aby je wypłacić wymagany jest jednorazowy obrót w zakładzie AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem 3.80.

Oprócz zwrotu 600 zł w Betfan możemy odebrać również drugi bonus. Jest to podwojenie drugiego depozytu do kwoty 1000 zł. Obie oferty dostępne są z kodem promocyjnym GOALBONUS.

BetfanOferta powitalna
Cashback 600 zł
Bonus od 2. depozytu100% do 1000 zł
Kod promocyjnyGOALBONUS

Fortuna zakład bez ryzyka

Bukmacher Fortuna także ma swojej ofercie zakład bez ryzyka. W tym przypadku możemy otrzymać zwrot także 600 zł. Drugie podobieństwo do Betfan jest takie, że również w Fortunie wymagany jest obrót. Tutaj jednak nie ma wymagań co do wysokości kursu czy liczby zdarzeń na kuponie. Wystarczy raz obrócić zwróconą kwotę aby móc wypłacić środki.

Zwrot za przegrany pierwszy zakład to nie jedyna oferta dla nowych graczy tego bukmachera. Kod promocyjny Fortuna GOAL podany przy rejestracji gwarantuje także darmowy zakład wysokości 20 zł. Co więcej bukmacher Fortuna oferuje także bonus od drugiej wpłaty. I to aż do 2100 zł. W sumie więc pakiet powitalny u tego bukmachera to aż 2720 zł.

FortunaOferta powitalna
Cashback 600 zł
Bonus od 2. depozytu100% do 2100 zł
Darmowy zakład20 zł
Kod promocyjnyGOAL
Fortuna
92/100

forBET zakład bez ryzyka

Zakłady bukmacherskie forBET to kolejny bukmacher, u którego kod promocyjny GOALBET daje zwrot stawki w postaci zakładu bez ryzyka. W tym przypadku na konto gracza może wrócić aż do 200 zł. Wystarczy postawić zakład a w przypadku przegranej bukmacher zwróci środki. Zanim będzie je można wypłacić na rachunek bankowy wymagany będzie obrót 4 x po kursie minimum 2.00.

Ubezpieczony zakład to nie jedyna oferta, którą proponuje bukmacher forBET. Wpłacając pierwszy depozyt klient może liczyć także na bonus 100% aż do 2080 zł. Co więcej przy drugim depozycie bukmacher daje kolejny bonus od wpłaty tym razem do 200 zł. Łączny pakiet o wartości 2480 zł dostępny jest dla graczy, którzy przy rejestracji podają kod promocyjny GOALBET.

PZBUK zakład bez ryzyka

PZBUK także oferuje bonus cashback. W przypadku tego bukmachera nie liczy się tylko pierwszy kupon. PZBUK poszedł w swojej ofercie krok dalej. Proponuje klientom zwrot za pierwszy przegrany zakład. O co chodzi? Większość bukmacherów w ofercie promocyjnej liczy tylko pierwszy zakład. Jeśli go przegrasz dostajesz zwrot. Jeśli wygrasz bierzesz po prostu wygraną. W PZBUK jeśli wygrasz pierwszy zakład oferta cashback przechodzi na kolejny. Jeśli twój 2,3 lub 5 kupon okaże się przegrany dostaniesz zwrot właśnie z ten kupon. Zwrotu nie możesz wypłacić. Najpierw wymagany jest tylko jednokrotny obrót po kursie 1.40.

cashback

Cashback bez końca w Fuksiarz.pl

Nieco inne podejście do oferty na zakład bez ryzyka ma nowy na polskim rynku bukmacher Fuksiarz. Korzystając z zakładów wzajemnych tej firmy mamy możliwość otrzymaniu cashbacku “bez końca”

W ofercie powitalnej Fuksiarza możemy otrzymać zwrot 50% do 500 zł za pierwszy przegrany kupon. Natomiast grając dalej u tego bukmachera mamy okazję korzystać z zakładów, które generują zwrot przez cały czas gry. Szczegóły tej oferty znajdziesz tutaj.

Rejestrując konto w Fuksiarz z kodem promocyjnym dodatkowo otrzymasz prenumeratę Przeglądu Sportowego. To kolejny atutu zakładów bukmacherskich tej firmy.

FuksiarzPakiet powitalny
Cashback50% do 500 zł
Cashback bez końca 50% na wybrane zakłady
Warunki obrotuBez obrotu
Dodatkowy bonusPrenumerata Przegląd Sportowy
Kod promocyjnyGOAL

Betclic cashback 550 zł

W Betclic zakład bez ryzyka to zwrot do 550 zł. Zrot dostępny jest przez kod promocyjny GOALPL podany przy rejestracji. Wystarczy postawić zakład z oferty bukmachera a w przypadku przegranej na konto premiowe powędruje zwrot stawki. Betclic wymaga 6-krotnego obrotu zwróconą kwotą po kursie minimalnym 2.0.

eWinner zwrot za pierwszy zakład

Zakłady bukmacherskie eWinner to kolejny bukmacher, u którego postawisz zakład bez ryzyka. Przy rejestracji z kodem promocyjnym GOAL nowi kliencie otrzymają zakład bez ryzyka wysokości 110 zł (standardowy zakład bez ryzyka u tego bukmachera to 100 zł). Kurs pojedynczego zdarzenia oraz minimalna stawka kuponu nie jest wymagana. Korzystając z tego zwrotu od zakładów bukmacherskich eWinner środki możemu od razu wypłacić na konto. Pamiętaj o rejestracji kodu promocyjnego GOAL.

W zakładach bukmacherskich eWinner zwrot za pierwszy postawiony zakład to nie jedyna oferta powitalna. Co prawda nie istnieje dodatkowy bonus od pierwszej wpłaty ale już od drugiego depozytu możemy otrzymać bonus aż do 500 zł.

LVBET – zakład bez ryzyka 333 zł

LV BET zakłady bukmacherskie także ma w ofercie powitalnej zakład bez ryzyka. W tym przypadku jest to kwota 333 zł. Wykorzystanie zakładu bez ryzyka następuje po przegraniu pierwszego kuponu. Zwrotem wymagany jest obrót jednokrotny z kursem minimalnym 1.75. Po jego dokonaniu można zlecić wypłatę lub zagrać na przykład w sporty wirtualne, które są niewątpliwe atutem związanym z tym zakładami bukmacherskimi w LVBET.

Pakiet powitalny u tego bukmachera to nie tylko zakład bez ryzyka. Jest też bonus od pierwszej wpłaty wysokości 2000 zł. Jeśli to za mało to LV BET oferuje też bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł oraz darmowy zakład na 20 zł. Tym samym cały pakiet LV BET to 3333 zł plus freebet 20 zł.

Zakłady u legalnych bukmacherów

Pamiętaj, że na terytorium Polski zakłady wzajemne regulowane są przez Ministerstwo Finansów. Legalni bukmacherzy to firmy, które mają licencję Ministerstwa Finansów. Tylko u nich zawieranie zakładów nie wiąże się z ryzykiem kar finansowych. Pamiętaj aby nie grać u firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów. Nawet gdy te dają większy bonus bukmacherski lub inne korzyści.

Na stronie Goal.pl znajdziesz tylko oferty legalnych zakładów wzajemnych. Możesz bez ryzyka założyć konto bukmacherskie w każdej z firm na naszej liście. Wszystkie z nich to bowiem mają bowiem licencję na działanie w Polsce.

Zakład bez ryzyka – podsumowanie

Bukmacherzy oferują nowym graczom zakład bez ryzyka jako bonus za pierwszy depozyt. Warunki otrzymania cashbacku i jego obrotu różnią się u poszczególnych firm. Najbardziej atrakcyjny zakład bez ryzyka to taki, który daje zwrot od razu na konto depozytowe. Wtedy środki można wypłacić od razu bez konieczności obrotu.

Najlepszy zakład bez ryzyka mają STS i Totalbet. W przypadku tych promocji cashback dostajemy za dowolny zakład po dowolnym kursie i od razu możemy wypłacić środki na konto bankowe. W cashbacku STS dostajemy zwrot 234 zł. W przypadku Totalbet jest to zwrot do 200 zł.

Ciekawy zakład bez ryzyka ofertują także zakłady bukmacherskie Fortuna i Betfan. Bezpieczny zakład w ich przypadku podlega obrotowi. Ale wymóg obrotu nie jest wygórowany. W Betfan jest to wymóg obrotu kuponu AKO po kursie minimum 3.80. W Fortunie nie ma określonego minimalnego kursu obrotu. Wystarczy po prostu postawić jeden zakład.

Zakład bez ryzyka – najczęściej zadawane pytania

Opisaliśmy już zakład bez ryzyka jako bonus powitalny u największych legalnych polskich bukmacherów. Czas odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

Czym jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to forma oferty powitalnej oferowanej przez zakłady bukmacherskie jako bonus dla nowych graczy. Stawka za postawiony zakład zostaje w tej ofercie zwrócona graczowi w przypadku przegranej.

Czy zakład bez ryzyka to zwrot za pierwszy kupon?

Generalnie tak. Wyjątkiem są PZBUK i Superbet. PZBUK zwraca środki nie tylko jeśli przegrany jest pierwszy zakład, ale także kolejne. Superbet oferuje natomiast zwrot za okres 7 dni.

Jaki jest zakład bez ryzyka STS?

Cashback STS to zwrot do 234 zł. Bukmacher STS nie wymaga obrotu więc zwrot może zostać od razu wypłacony.

Czy po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka mogę od razu wypłacić środki?

W ofercie STS i Totalbet możliwa jest wypłata bez obrotu. Inni bukmacherzy mają warunki obrotu, które sprawdzisz na naszej stronie.

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka w Polsce?

To kwestia indywidualna. Cashback STS to napewno dobra oferta. Betfan zakład bez ryzyka to też fajny bonus z kodem promocyjnym GOAL. Inni legalni bukmacherzy też mają ciekawe propozycje.

Czy wszyscy legalni bukmacherzy mają zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to jedna z ofert firm bukmacherskich. Nie wszystkie zakłady bukmacherskie ją oferują. Zakład bez ryzyka znajdziemy między innymi w STS, gdzie możemy postawić zakład po dowolnym kursie i otrzymać zwrot.