ŁKS Łódź wraca do Ekstraklasy
ŁKS Łódź wraca do Ekstraklasy ŁKS Łódź

Zakład bez ryzyka na Derby Łodzi

Forbet zakłady bukmacherskie, główny sponsor ŁKS, proponuje zakład bez ryzyka na derby Łodzi w I lidze.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Derby to derby i rządzą się swoimi prawami, stąd czasem ciężko przewidzieć końcowy wynik pomimo wiary w swój klub. Na papierze wszystko przemawia za Rycerzami Wiosny, ale „w razie w” dajemy kibicom bezpieczną poduszkę w postaci zakładu bez ryzyka – informuje Forbet, który wspiera łódzki klub od czasu, gdy ten występował jeszcze w III lidze.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zagranie kuponu z dokładną stawką 79 lub 199 złotych na wygraną ŁKS w regulaminowym czasie gry. W przypadku innego wyniku niż zwycięstwo Łodzian każdy gracz otrzyma zwrot środków w formie bonusu na konto. Przypominamy, że „zakłady bez remisu” nie są ujęte w powyższej promocji.

Przejdź na stronę Forbet

Promocja obowiązuje od dnia 16 września 2020 r., do godz. 19:10, a stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 79 lub 199 złotych.

Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon singiel, na którym znajduje się przedmeczowy typ w zakładzie trzydrogowym (1X2) na zwycięstwo ŁKS Łódź w meczu z Widzewem Łódź.

Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany tylko gdy ŁKS nie wygra z Widzewem. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronie bukmachera.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze