Zakład bez ryzyka 100% na europejskie puchary z kodem GOAL

W środę i czwartek rozegrane zostaną decydujące o awansie do ćwierćfinałów mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. Z tej okazji Betfan przygotował świetną ofertę, która pozwala w 100% ubezpieczyć swój kupon ze zdarzeniami z tych rozgrywek. Z oferty można skorzystać rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL. Wyjaśniamy zasady oferty.

Zakład bez ryzyka 100% w BETFAN
Na zdjęciu: Zakład bez ryzyka 100% w BETFAN
  • W środę rozegrane zostaną dwa ostatnie mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów
  • W czwartek poznamy z kolei komplet ćwierćfinalistów Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
  • Betfan oferuje na te rozgrywki zakład bez ryzyka 100%. Do jego wykorzystania uprawnia kod promocyjny GOAL

Zakład bez ryzyka na europejskie puchary

Rywalizacja w europejskich pucharach wkroczyła już w decydującą fazę. Każde spotkanie ma ogromne znaczenie i może decydować o przyszłości drużyny w tych rozgrywkach. W środę poznamy kolejnych ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów, natomiast w czwartek toczyć się będzie walka o miejsce w najlepszej ósemce Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. W jednym ze spotkań o awans walczyć będzie Lech Poznań, który już w pierwszym meczu z Djurgardens uzyskał sobie solidną zaliczkę w postaci zwycięstwa 2:0.

Emocji w środę i czwartek nie powinno zabraknąć. Świetną promocję przygotował z tej okazji Betfan, który oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka 100%. Dzięki niemu można ubezpieczyć swój kupon ze zdarzeniem lub zdarzeniami z europejskich pucharów i odzyskać postawione środki w przypadku niepowodzenia. Do skorzystania z tej oferty upoważnia kod promocyjny GOAL. Poniżej krok po kroku wyjaśniamy jak skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z oferty?

  1. Zarejestruj konto w BETFAN z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pełnej weryfikacji konta
  3. Dokonaj pierwszego depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  4. Postaw za dokładnie 30 zł kupon zawierający zdarzenie lub zdarzenia wyłącznie z europejskich pucharów. Maksymalny łączny kurs na kuponie to 50.00
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany, postawione 30 zł wróci na Twoje konto główne

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze