Topowe ligi bez ryzyka
Topowe ligi bez ryzyka

Z forBET bez ryzyka na topowe ligi!

W najbliższy weekend czeka nas kilka bardzo ciekawych pojedynków w najlepszych europejskich boiskach. Z tej okazji forBET przygotował specjalną ofertę, dzięki której możecie zabezpieczyć się przed przegraną. Na czym polega? Krótko objaśniamy niżej.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

ForBET zakłady bukmacherskie umożliwiają odzyskanie utraconych środków za kupon, który zostanie zagrany w dniach 11-14 lutego. Jest jednak kilka warunków, które należy spełnić, aby skorzystać z tej promocji.

Pierwszy warunek stanowi stawka kupony. Do promocji będą brane pod uwagę tylko kupony zagrane za dokładnie 99 lub 239 złotych. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia (każde z minimalnym kursem 1.30) na zdarzenia z oferty Ekstraklasy, Premier League, La Liga, Bundesligi, Serie A i/lub Ligue 1. To wszystko!

Jeżeli kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot całej stawki w bonusie. Przed jego wypłatą będzie trzeba oczywiście spełnić wymóg obrotu. W tym wypadku trzeba będzie w ciągu 14 dni czterokrotnie obrócić kwotą bonusu po kursie minimalnym 2.00 (w przypadku kuponów AKO kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.20).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze