Rekordowa wygrana w Superbet. Haaland zapewnił Polakowi milion złotych

Środowy wieczór był niezwykle udany dla jednego z użytkowników bukmachera Superbet. Poinformował on, że dzięki bramkom Erlinga Haalanda padła rekordowa wygrana. Użytkownik Superbet wygrał niemal milion złotych.

Baner bukmachera Suprebet
Pressfocus Na zdjęciu: Baner bukmachera Suprebet
  • Użytkownik Superbet postanowił postawić aż 500 identycznych kuponów na mecze topowych lig europejskich i europejskich pucharów
  • Wszystkie osiem zdarzeń na kuponie okazało się trafione
  • Dzięki bonusowi od Superbet finalnie wygrana wyniosła niemal milion złotych

Polak wygrał w Superbet niemal milion złotych

Europejskie puchary to zawsze dogodna okazja do stawiania zakładów i odnoszenia kolejnych zwycięstw. Jeden z użytkowników bukmachera Superbet przygotował kupon obejmujący osiem zdarzeń, które zakwalifikować można jako tzw. pewniaki. Prawdopodobnie nie spodziewał się jednak, że przypadnie mu w udziale tak wielka wygrana. Grając łącznie na pięciuset identycznych kuponach ze stawką 100 złotych każdy, do wygrania było dokładnie 963.565 zł. Łączny kurs ośmiu zdarzeń wyniósł 18.24.

Dzięki specjalnej promocji tzw. Super Bonus, możliwa wygrana użytkownika została przez Superbet zwiększona o ponad 160 tysięcy złotych. Finalnie wyniosła niemal milion złotych.

– Nasz gracz mógł spokojnie delektować się starciem Manchesteru City z RB Lipsk, bo dzięki kolejnej promocji „Super Przewaga” już w 24. minucie, czyli po drugim golu Haalanda i prowadzeniu angielskiej drużyny 2:0, mógł cieszyć się z wygranej. Promocja ta oznacza, że już przy prowadzeniu 2:0 zdarzenie rozliczane jest bowiem jako wygrana – stwierdził Adam Lamentowicz, CEO Superbet.

Niewiele brakowało, a wygrana przepadłaby. Zawarty na kuponie Juventus wygrał 1:0 z Freiburgiem, jednak losy zwycięstwa ważyły się do ostatnich minut spotkania. FC Porto remisowało natomiast jeszcze 18 minut przed końcem z Estorilem Praia 2:2. Finalnie Smoki wygrały jednak 3:2. Do szczęścia w tamtym momencie brakowało już jedynie wygranej Manchesteru City, którą bardzo szybko zapewnił Erlin Haaland.

Pakiet powitalny z kodem GOAL
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Komentarze