Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin
Aktualizacja 08/07/2020Totolotek sporty wirtualne


Do niedawna gracze zarzucali Totolotkowi, że sporty wirtualne udostępnia tylko w lokalach naziemnych. Bukmacher wziął sobie do serca krytykę. Od teraz można stawiać zakłady na sporty wirtualne także w Internecie. Jak to wszystko wygląda oraz, czy Totolotek przygotował dedykowane bonusy na wirtuale? Zapraszamy po szczegóły!


Obstawiaj VR w Totolotku
Zakłady na sporty wirtualne w Totolotku

Totolotek wirtualny sport
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Zakłady na sporty wirtualne w zakładach bukmacherskich Totolotek są dość specyficznie. Nie są to typowe wirtuale, z wymyślonymi nazwami drużyn, czy rozgrywek.

Podczas gdy inni bukmacherzy dostarczyli też zabawę na sporty wirtualne przez 24 godziny na dobę, gdzie mecz trwa kilka minut i właśnie co taki czas możesz stawiać zakłady, Totolotek skupił się na czymś innym. Na stronie Totolotka obstawisz tylko symulowane ligi piłkarskie. Każde spotkanie trwa pełne 90 minut plus ewentualnie czas doliczony. Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak prawdziwy mecz. Może się okazać, że na dane starcie będziesz musiał poczekać kilka, czy kilkanaście godzin. Ma to owszem swoje wady, ale i też zalety - w postaci liczby rynków bukmacherskich czy zakładów na żywo.

Specjalny bonus na sporty wirtualne?


Niestety, próżno by szukać specjalnego bonusu na sporty wirtualne w Totolotku. Szkoda, bowiem zdecydowanie przyjemniej spróbowałoby się zabawy na wirtualach z przykładową grą bez podatku, czy freebetem. Taka polityka nie jest jednak wyjątkiem. Większość bukmacherów na polskim rynku bukmacherskim nie oferuje dedykowanych promocji na wirtuale. Aczkolwiek, znaleźć można kilka zakładów bukmacherskich, które takie oferty przygotowały. Odrębną kwestią jest ich atrakcyjność. Skupmy się jednak na Totolotku. Promocji na sporty wirtualne nie ma, to już wiesz. Jeżeli interesują Cię jednak inne zakłady bukmacherskie, to z powodzeniem możesz sięgnąć po ofertę powitalną.

W zakładach bukmacherskich Totolotek możesz odebrać aż trzy bonusy na start. W pakiecie powitalnym znajdziesz darmowy zakład, bonus od pierwszego depozytu na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Promocje wzajemnie się nie wykluczają. Łącznie to nawet 574 złotych.
Darmowy zakład 25 zł
Zarejestruj się w Totolotku, potwierdź tożsamość (skany dowodu tożsamości lub paszportu) i wprowadź kod promocyjny GOAL. W zamian otrzymasz freebet o wartości 25 złotych.

Po rejestracji zaloguj się na swoje konto, przejdź do sekcji “wpłata” i kliknij w opcję “bonus.code”. Tam wpisz lub wklej GOAL i to wszystko! Za darmową kasę możesz stawiać zakłady, ale przed wypłatą wygranych bukmacher będzie wymagał dwukrotnego obrotu bonusem (łącznie 50 zł) po kursie min. 2,00.


Bonus powitalny do 500 zł


Za swój pierwszy depozyt na stronie internetowej otrzymasz od Totolotka bonus w wysokości 100% wpłaty. Maksymalny bonus to 500 złotych. Żeby wziąć udział w promocji, musisz wpłacić minimum 20 złotych. Kasę otrzymasz na saldo bonusowe od razu po wpłacie. Będziesz mógł więc zagrać za dodatkowe środki od ręki.

A jak wygląda obrót bonusem? Tutaj sytuacja nieco się komplikuje, bowiem obrót w Totolotku to 3x bonus + depozyt. Na dokonanie tego masz 30 dni od swojej pierwszej wpłaty. Do obrotu zaliczane są zakłady z kursem min. 1,35.

Bonus 49 zł w aplikacji mobilnej


Bukmacher Totolotek pomyślał też o użytkownikach aplikacji mobilnej. Mogą oni liczyć na bonus, który jest niezależny od bonusu ze strony internetowej. Za pierwszy depozyt dokonany w aplikacji, otrzymasz maksymalnie 49 złotych. Przyznawana kwota to równowartość Twojej pierwszej wpłaty. Wymagany obrót wynosi podobnie, jak w przypadku bonusu na stronie, 3x bonus + depozyt. Jednak tutaj możesz stawiać nawet pojedyncze mecze, ale pamiętaj o minimalnym kursie kuponu, który dla obrotu wynosi 1,90.


Odbierz swój bonus


Co można obstawiać?

Totolotek wirtualny futbol
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Sporty wirtualne w Totolotku ograniczają się tylko do piłki nożnej. Z jednej strony, to najpopularniejsza dyscyplina na świecie, a z drugiej, przydałoby się nieco więcej.

W Totolotku w zaawansowanej technologii Virtual Reality obstawiać można symulacje najważniejszy lig w Europie:
 • hiszpańska,
 • angielska,
 • niemiecka,
 • włoska,
 • francuska,
 • rosyjska,
 • turecka,
 • grecka.

Jak obstawiać sporty wirtualne?


Przede wszystkim musisz wiedzieć, że z góry ustalony jest terminarz spotkań. Codziennie rozgrywanych jest kilka meczów w każdej z lig. Zazwyczaj godziny meczowe to 19:00 oraz 21:00. Dzięki technologii VR, liczba rynków bukmacherskich na te spotkania jest praktycznie nieograniczona.

Rodzaje zakładów


No więc jakie zakłady można stawiać na symulowane ligi europejskie w Totolotku? Pojedyncze spotkanie ma bliski 100 rynków bukmacherskich, a najciekawsze z nich to:
 • Wynik meczu
 • Podwójna szansa
 • Zakład bez remisu
 • Zakłady z handicapem
 • Liczba bramek - powyżej lub poniżej
 • Zakłady na pierwszą połowę
 • Zakłady na drugą połowę
 • 1 połowa i koniec meczu
 • Dokładny wynik
 • Dokładna liczba bramek

Zakłady długoterminowe


W sportach wirtualnych, a dokładniej rzecz ujmując, w symulowanych ligach europejskich nie możesz stawiać zakładów długoterminowych. Obstawiasz tylko i wyłącznie konkretne mecze. Na kuponie oczywiście możesz umieścić kilka, czy nawet kilkanaście spotkań.

Zakłady na żywo


Aktualnie rozgrywane mecze możesz śledzić za pośrednictwem zaawansowanej wizualizacji. Dzięki temu, możesz też stawiać zakłady na żywo na symulowane ligi. Bez względu na to, czy będzie to mecz ligi hiszpańskiej, francuskiej, a nawet i greckiej.

Sporty wirtualne na mobile


Zakłady mobilne w Totolotku? A dlaczego nie! Dzięki aplikacji mobilnej, która działa na Androidzie oraz iOS’ie, a także na stronie mobilnej, możesz stawiać zakłady bukmacherskie. Także na sporty wirtualne - wprost ze swojego smartfona czy tabletu.


Obstawiaj sporty wirtualne w Totolotku